Wczoraj zgodnie z przewidywaniami Stelmet Zielona Góra nie dał żadnych szans Kingowi Szczecin i wygrał z nim różnicą 20 punktów. Gościom brakowało skuteczności, sił, a gospodarze potwierdzili moc i prowadzą w tabeli z bilansem 5-0. Dzisiaj i jutro nie ma Energa Basket Ligi, ale nie oznacza to braku emocji w koszykówce, bowiem rozpoczynają się kwalifikacje do Champions League. Jutro zagra Anwil Włocławek, a dzisiaj inne starcia, między innymi z udziałem rywala Zielonej Góry w Lidze VTB. Tutaj należy pokonać 2 rywali, by zameldować się w fazie grupowej rozgrywek. Obecnie obrońcą tytułu pozostaje włoskie Virtus Bologna. Komu uda się przejść do następnej rundy? Przekonajmy się. Gramy dubel bez ryzyka w Betclic. Zapraszam do analizy.

 

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

 

Bez ryzyka

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Keravnos Strovolou – Iraklis Thessaloniki B.C.

22.09.2020r. 19:30

 

Nie ma w tej parze gospodarza, gramy w ,,bańce”, tak samo jak obecnie wiele innych turniejów. Przegrywający odpada z turnieju, a zwycięzca pozostaje i czeka na kolejnego rywala. Turniej rozgrywany jest na Cyprze, w Nikozji, oczywiście bez udziału publiczności. Starcie cypryjsko greckie w półfinale kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Ci pierwsi to aktualny mistrz swojego kraju, który przeszedł sezon do momentu jego przerwania z bilansem 19-2. Nie grali oficjalnego spotkania od marca, ale za to sprawdzili się na tle ligowych rywali w sparingach oczywiście będąc od nich lepszym. Różnica 47, a następnie 30 punktów może mówić o dobrym przygotowaniu do tych rozgrywek, ale z drugiej strony może też wskazywać na ogromną różnicę pomiędzy tymi drużynami. Możliwość ruchu, zgrania i ogrania zawodników była tutaj kluczowa, tak więc cały czas dyspozycja tej ekipy może być wielką niewiadomą. Jeśli chodzi o Iraklis to ostatnie rozgrywki ligowe zakończyli na 7 miejscu z bilansem 9-11. Dostali jednak od FIBA zaproszenie do rozgrywek, skorzystali z tego. Oni w przeciwieństwie do rywala nie grali żadnych oficjalnych spotkań towarzyskich, możliwe, że organizowali jakieś sparingi, ale nie znamy wyników tych spotkań, więc tu także dyspozycja pozostaje niewiadomą. Powiedzieć można, że faworytem według bukmacherów jest Iraklis. Oczywiście można to stwierdzić między innymi na podstawie rankingu FIBA, w którym oczywiście sama liga jak i reprezentacja Grecji jest sporo lepsza aniżeli Cypr. Iraklis jest dużo bardziej utytułowaną drużyną niż rywale, oni chociażby na początku wieku występowali w Eurolidze. To było dawno, ale cały czas federacja uznaje ich za zasłużony klub i dzięki temu występują w ogóle w europejskich pucharach, aczkolwiek za zajęte miejsce w lidze im to nie przysługuje. Samo spotkanie nie musi wcale należeć do najładniejszych. Dla klubów to pierwsze oficjalne spotkanie w sezonie, więc naturalne jest, że będzie brakować skuteczności, tempa gry, akcje będą rwane, będzie sporo strat, niedokładności w podaniach. Potrzeba czasu na to, by się ograć. Nie najważniejszy jest jednak dzisiaj styl, ale sam efekt końcowy, czyli wygrana. Moim zdaniem więcej jakości jest w drużynie greckiej i to ona awansuje do następnej rundy. Ciekawostką jest fakt, że przegrany z tej pary może trafić w FIBA Europe Cup na Anwil Włocławek jeśli ten jutro nie upora się ze swoim rywalem.

 

Moja propozycja: Iraklis Thessaloniki

Kurs: 1.41

 

typy kosz

 

Tsmoki Mińsk – Balkan Botevgrad B.C.

22.09.2020r. 19:30

 

Druga propozycja zamykająca kupon na dzisiaj to starcie białorusko bułgarskie. Tutaj już mamy starcie dwóch mistrzów swoich krajów. Klub ze stolicy Białorusi to uznana marka na wschodzie Europy, wszak to po pierwsze uczestnik Ligi VTB. Co prawda ostatnie rozgrywki do momentu jego przerwania ukończył na ostatnim, czyli 12 miejscu, ale sam fakt gry z najlepszymi klubami w Europie powoduje, że taka ekipa ma okazję do rozwoju. Chyba wiadomo, że porażki z mocnymi klubami bardziej rozwijają niż wygrane ze słabszymi od siebie. Na 19 spotkań potrafili wygrać 4, aczkolwiek nie dali rady polskiemu przedstawicielowi z Zielonej Góry. Grali także w FIBA Europe Cup, gdzie dotarli aż do ćwierćfinału przegrywając z duńskim Bakken Bears. Dotarcie tam jednak, przejście tylu rywali, 2 fazy grupowej to już spory sukces. Liga dla nich bardzo łatwa, bardzo wyraźnie potwierdzili kolejny sezon, że nie ma tam dla nich godnych rywali. Tak samo jak zakończyli poprzedni sezon, tak samo rozpoczęli ten, czyli 3 wygrane w pierwszych 3 meczach. Można stwierdzić, że mistrzostwo i w tym sezonie prawdopodobnie padnie ich łupem. 3 wygrane, bardzo pewne, w 2 z nich co najmniej 100 punktów, a średnia to ponad 100 punktów na mecz. Niesamowite liczby i bardzo dobre przygotowanie do tego turnieju. Co najważniejsze to fakt, że grali mecze oficjalne, o stawkę nawet jeśli były to mecze z tak mizernymi rywalami. Jeśli chodzi o rywala to także nie dał szans nikomu w poprzednim sezonie rozgrywek ligowych. Zdobyli tytuł z bilansem 19-1. Coś takiego musi robić wrażenie. Przegrali jednak finał Pucharu Bułgarii co już nieco zamazuje ten obraz, bo jednak jest ktoś, kto jest w stanie ich pokonać. Zrobił to Lukoil Levski 86:78. W FIBA Europe Cup odpadli już na etapie 1 rundy grupowej zajmując 3 miejsce w 4 zespołowej grupie z bilansem 2 wygranych i 4 porażek. W tym sezonie nie zagrali jeszcze oficjalnego spotkania, a 2 mecze towarzyskie wygrywając tylko 1 z nich. Grali przeciwko ligowym rywalom. Nie osiągali tam wyników oczekiwanych, aczkolwiek jak wiadomo to tylko sparingi i w nich celem jest przygotowanie się do tych meczów oficjalnych. Jeśli chodzi o historię to obie ekipy spotykały się już ze sobą podczas rozgrywek europejskich. W sezonie 2018/19 w 1 fazie grupowej zawsze wygrywali gospodarze. Mecze stały na dobrym poziomie. Teraz jednak można powiedzieć, że to klub z Białorusi jest faworytem. Jest lepiej przygotowany, grał mecze oficjalne, jest pewny siebie, ograny i to jest aspekt, który za nimi przeważa. Pokazał się z dobrej strony w ofensywie, a rywal miał problemy z ligowymi rywalami w sparingach. Moim zdaniem to Tsmoki awansują dalej.

 

Moja propozycja: Tsmoki Mińsk (bez dogrywki)

Kurs: 1.53

 

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50
 
typy Liga Mistrzów

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze