Po wstrzymaniu wszystkich największych rozgrywek na świecie nie mamy zamiaru zwalniać tempa i zrezygnować z informowania Was o ciekawostkach dotyczących dyscyplin sportowych. Dla naszych ekspertów obecna sytuacja na świecie to rodzaj wyzwania – specjalnie dla Was wyszukują wydarzeń i tworzą kupony na rozgrywki grane w najdalszych zakątkach świata. Często poruszając przy tym do życia niszowe dyscypliny.

Sprawdźcie eWinner bonus i zapoznajcie się z typami na nadchodzące wydarzenia!

Co obstawiać w eWinner?

Jeśli jesteście fanami sportu i brakuje Wam emocjonujących rozgrywek na największych stadionach świata, już teraz wejdźcie do świata eSportu, który przeniesie Was do świata online. Właśnie tam uruchamiane są kolejne turnieje FIFY, dlatego z pewnością będzie co obstawiać.

Legalny bukmacher eWinner nie próżnuje i już teraz umożliwia swoim graczom możliwość zdobycia tytułu Eksperta i wygrania dodatkowych środków pieniężnych. Mamy na to aż 14 dni, a pula pieniężna wynosi 10 000 PLN!

eksperckie typowanie w eWinner

Ekspercie typowanie – dołącz do gry!

Tak jak wspomnieliśmy wyżej pula nagród do wygrania sięga aż 10 000 PLN. Każdy z graczy eWinnera ma możliwość wzięcia udziału w promocji i pokazania innym swojej wiedzy sportowej. Oferta dostępna jest od 25 marca do 08 kwietnia 2020 r. Na czym polega zabawa? Na zdobywaniu punktów eksperckich z wygranych kuponów.

Punkty naliczane są według mnożnika – STAWKA x KURS x LICZBA ZDARZEŃ NA KUPONIE. Pamiętaj, że jeśli na kuponie pojawi się przynajmniej 1 zdarzenie z Counter-Strike, punkty zostaną pomnożone x2!

JUŻ TERAZ DOŁĄCZ DO ELITARNEGO GRONA EKSPERTÓW eWINNER!

eksperckie typowanie w eWinner

Autor zdjęcia: www.shutterstock.com / ESB Professional

Zaloguj się aby dodawać komentarze