Lexy – Paulina Hornik: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Lexy Chaplin podczas konferencji High League

Gdzie oglądać Lexy – Paulina Hornik? Jedyną, aczkolwiek piekielnie interesującą walką kobiet na najbliższej gali High League będzie pojedynek Lexy Champlik z Pauliną Hornik. Jeżeli jesteście kibicami jednej bądź drugiej pani i chcecie obejrzeć to starcie, to w poniższym tekście poinformuję, co wiadomo na temat transmisji i streamów z tego starcia. Zapraszam do lektury.

baner lexy - hornik

Lexy – Paulina Hornik, gdzie oglądać?

Starcie Lexy Chaplin z Pauliną Hornik to tylko jedna z dziewięciu, zaplanowanych walk na najbliższej gali High League 6, która odbędzie się już 18. marca! Z pewnością warto sprawdzić, gdzie oglądać wszystkie pojedynki z tego eventu, jednak jeśli interesuje Was stricte pojedynek Lexy z Pauliną Hornik, to już tłumaczę, jakie opcje mamy na rynku.

Lexy – Paulina Hornik, transmisja w TV

Niezmiernie rzadko zdarza się, by walki freak-fightowe były transmitowane w otwartej telewizji. Niestety dla fanów High League, także najbliższej gali nie znajdziemy w TV. Jedyną, legalną opcją na obejrzenie pojedynku Lexy z Pauliną Hornik pozostaje wykupienie PPV, jednak wówczas zawsze możemy podłączyć laptopa pod telewizor np. za pomocą kabla HDMI!

Lexy Chaplin – Paulina Hornik, transmisja za darmo

Jak już wspomniałem, internetowa transmisja High League 6 nie będzie darmowa, aczkolwiek cena PPV nie jest przesadnie wygórowana. Podstawowy pakiet, w którym obejrzymy wszystkie walki, a więc także pojedynek Lexy z Pauliną Hornik kosztuje 34.99 PLN. Istnieje również pakiet za 39.99, a w jego ramach znajdziecie nieco lepszy obraz transmisji, jak i dostęp do tzw. Hejt Roomu. Wszystkie możliwości wykupienia PPV znajdziecie na highlive.tv.

Lexy – Paulina Hornik, stream online

W tym miejscu przypomnę, że galę High League 6 obstawicie tylko w Fortunie, gdzie możecie zgarnąć bonus powitalny! Odnośnie streamu online, jeżeli posiadacie nowy telefon z systemem IOS lub Android, to najpewniej także na nim obejrzycie stream online z walki Lexy – Paulina Hornik i z innych pojedynków najbliższej gali. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze