Lexy – Linkimaster: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Lexy - Linkimaster gdzie oglądać

Lexy – Linkimaster: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W walce wieczoru Clout MMA 4 zobaczymy zawodniczki, które już nie raz dawały świetne popisy w klatce. Teraz po raz pierwszy w tej federacji kibice będą mogli zobaczyć walkę pań w main-evencie. Emocji z pewnością nie zabraknie. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Lexy – Linkimaster, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Lexy – Linkimaster gdzie oglądać?

Zanim przejdę do konkretów związanych z tym, gdzie oglądać Lexy – Linkimaster, to warto przybliżyć informacje na temat samej walki. Murowaną faworytką do zwycięstwa jest Linkiewicz, która wydaje się być kilka poziomów wyżej od swojej najbliższej rywalki. Wszystko za sprawą samego przygotowania, doświadczenia i umiejętności. Dlatego też wydaje się, że Linkimaster powinna dość szybko rozprawić się z założycielką Clout. Zatem gdzie oglądać Lexy – Linkimaster?

Lexy – Linkimaster, kiedy i o której godzinie?

Zbliżająca się wielkimi krokami walka Lexy i Linkimaster odbędzie się w sobotę, 9. marca. Start imprezy zaplanowano na 20:00, jednak panie wystąpią w klatce jako ostatnie – w końcu to one otrzymały walkę wieczoru podczas nadchodzącej edycji Clout. Oznacza to, że och starcie będziesz mógł zobaczyć w okolicach północy.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Lexy – Linkimaster, transmisja na żywo w TV

Oczywiście pojedynek Lexy – Linkimaster nie będzie pokazywany w otwartych kanałach w TV. W końcu od wielu już lat żadna z gal – a przede wszystkich tych freakfightowych – nie była pokazywana inaczej niż za pośrednictwem PPV. Z nadchodzącą imprezą spod szyldu Clout jest dokładnie tak samo. Natomiast gdybyś chciał poznać typy na Lexy – Linkimaster, to są one dostępne na naszej witrynie.

Lexy – Linkimaster, stream online

Nie powinno więc dziwić że walka Lexy – Linkimaster nie będzie dostępna za darmo. Jak już wspomniałem jedyną opcją, aby zobaczyć ten pojedynek, ale też i cała galę jest wykupienie PPV. Warto rozważyć zakup jednego z dwóch pakietów, bowiem można być pewnym, że emocji w sobotni wieczór nie zabraknie. A jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 4, to znajdziesz je na naszej stronie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze