Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Leicester – Everton? Jeżeli szukasz informacji na temat tego, gdzie oglądać spotkanie tych ekip, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. Lisy w niedzielę podejmą u siebie Everton, który zrobi wszystko, żeby wyjść ze strefy spadkowej. Na pewno bezpośrednie spotkanie tych ekip będzie bardzo ciekawe!

baner od ewinner na canal+ online

Leicester – Everton, gdzie oglądać

Dzisiaj będziemy świadkami sporych emocji związanych ze spotkaniami rozgrywanymi w Anglii. W Premier League dojdzie m.in. do meczu Leicester – Everton, a więc dość interesującego widowiska, które warto obejrzeć. Do tego, gdzie oglądać to starcie wrócimy niżej, ale najpierw nakreślmy kontekst tej rywalizacji. Everton walczy o utrzymanie w Premier League, co wcale nie będzie proste, a Lisy z kolei chciałyby zakończyć sezon w górnej części tabeli, co na pewno jest możliwe.

Leicester – Everton, transmisja na żywo w TV

Gdzie więc oglądać mecz Leicester – Everton? Będzie to możliwe w Canal+ Now oraz w Canal+ Online. Jeżeli nie masz telewizji, to dzięki naszej współpracy z eWinnerem otrzymasz możliwość odpalenia transmisji z tego starcia. Live stream online będzie pokazany w Canal+ Online, do którego dostaniesz voucher! W takich warunkach dobrze będzie Ci się oglądało spotkanie Leicester – Everton. Za rejestrację w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz także specjalne bonusy na start!

Leicester – Everton, transmisja na żywo za darmo

Mecz Leicester – Everton będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online. Jak chcesz oglądać w akcji Lisy, to wystarczy, że będziesz krok po kroku postępował według poniższej instrukcji. Dzięki temu odbierzesz voucher na tę platformę i będziesz mógł przez 30 dni oglądać angielską ligę!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się po voucher na czat gracza

Leicester – Everton, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 15:00, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu!

Leicester – Everton, szanse na zwycięstwo

Piłka nożna w naszym kraju jest bardzo popularna, więc nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie często przygotowują ciekawą ofertę. Tak samo jest w przypadku meczu Leicester – Everton, który będziesz mógł obstawić u operatorów.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:41.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Leicester - Everton?

Spotkanie Leicesteru z Evertonem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Leicester zagra z Evertonem?

Rywalizacja pomiędzy tymi ekipami została zaplanowana na godzinę 15:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze