Gdzie oglądać mecz Leicester – Brentford? O tym piszemy w poniższym artykule. W niedzielę czekają nas już ostatnie mecze pierwszej kolejki Premier League. Lisy podejmą Brentford już o godzinie 15:00. Czy Vardiemiu i spółce uda się wygrać swoje pierwsze spotkanie w sezonie? A może goście nas zaskoczą dobrą postawą?

Leicester – Brentford, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Leicester – Brentford To spotkanie zostanie puszczone w Viaplay, a dzięki rejestracji z naszego linku będziesz mógł odpalić tę rywalizację!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Southampton

baner viaplay na PL

Przy okazji zobacz też, gdzie oglądać Premier League i sprawdź, jak możesz odpalić pozostałe rywalizacje z angielskich boisk.

Leicester – Brentford, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Leicester – Brentford? O tym pisaliśmy wyżej i pokazaliśmy Ci, jak możesz się zarejestrować w Viaplay. Lisy w tym sezonie będą walczyć o miejsce w TOP 6 i grę w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. To jednak wcale nie będzie proste do osiągnięcia, ponieważ rywalizacja będzie ogromna, a konkurencja nie śpi. Która z ekip lepiej rozpocznie sezon i wygra swoje pierwsze starcie?

Leicester – Brentford, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Premier League będą transmitowane na Viaplay. Mecz Leicester – Brentford także będzie pokazany na platformie streamingowej tego dostawcy. Jeżeli masz Smart TV, to możesz pobrać aplikację od Viaplay i w niej odpalić to spotkanie. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć te starcie na dużym ekranie bez żadnych problemów.

Leicester – Brentford, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Leicester – Brentford? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Viaplay na swoje urządzenie, a także zapewnić jej stabilny dostęp do internetu.

Leicester – Brentford, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Leicester – Brentford możesz jeszcze zerknąć na kursy, które obstawisz u bukmacherów. W ich ofercie da się znaleźć ciekawe zakłady ze sporym value, jak np. te na rynek 1X2.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Leicester - Brentford?

Spotkanie Leicesteru z Brentford będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której Leicester zagra z Brentford?

Lisy zmierzą się z Brentford już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze