Gdzie obejrzeć za darmo mecz Legia Warszawa – Zagłębie Lubin? W środę w Ekstraklasie dojdzie do ciekawego starcia. Mistrzowie Polski w końcu są w dużym kryzysie, a ostatnio wokół tego klubu narosło bardzo dużo kontrowersji. Nie wiemy, jaki skład wystąpi, ale na pewno nie będzie nudno.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin. Mistrzowie Polski teoretycznie są faworytami, ale jednak na boisku może się okazać, że znowu negatywnie zaskoczą. W ostatnim czasie wokół tej drużyny narosło dużo kontrowersji, a po weekendowym spotkaniu kilku zawodników zostało pobitych przez kibiców. Temperatura podczas starcia z Zagłębiem będzie więc gorąca i na pewno warto sprawdzić, gdzie oglądać dzisiaj spotkanie Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin.

W sezonie 2021/2022 transmisja ze starć w Ekstraklasie będzie pokazana jedynie w Canal+ Sport. Możesz jednak nie płacić za abonament sportowy, bo mamy współpracę z eWinnerem, który rozdaje vouchery do Canal+ Online. Za nim jednak przejdziemy do tego, jak je odebrać, to sprawdź, co wiemy o transmisjach live u bukmacherów.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać za darmo?

Stream online z meczu Legii z Zagłębiem będzie za darmo do obejrzenia w Canal+ Online. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z eWinnerem, jednak musisz postępować krok po kroku według tej instrukcji:

2. wpisz kod ZAGRANIE
3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta i zagraj dowolny kupon z bonusem od eWinnera
4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher (napisz na czat klienta w eWinner)
5. użyj go na Canal+ Online
ewinner voucher

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Legii z Zagłębiem będzie można odpalić w TV. Canal+ Online to platforma streamingowa, która ma także swoją aplikację na telewizor. Jedyne co musisz jeszcze zrobić, to pobrać ją na TV.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Legii z Zagłębiem będzie pokazywany także na telefonach komórkowych. Jeżeli posiadasz smartfona z systemem Android lub iOS, to możesz pobrać aplikację od Canal+ i oglądać to starcie.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: zapowiedź meczu

Patrząc na same kursy bukmacherskie, to można wywnioskować, że Legia Warszawa będzie mocnym faworytem. Będzie to jednak spotkanie 13 z 18 ekipą w tabeli. Legioniści są na ostatnim miejscu i może się tak zdarzyć, że tutaj też przegrają. Zerknij jeszcze na kursy wystawione u bukmacherów.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze