Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Legia w tym sezonie chciałaby wrócić na tron, a Piast się utrzymać. Bezpośrednie spotkania tych drużyn w poprzednich sezonach były bardzo interesujące i liczymy na to, że tym razem będzie podobnie.

Legia Warszawa – Piast Gliwice, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Legia Warszawa – Piast Gliwice, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Legia Warszawa – Piast Gliwice będzie jednym z dwóch meczów, jakie dzisiaj zostaną rozegrane w Ekstraklasie. Rywalizacja w Warszawie rozpocznie się o godzinie 20:30. Gospodarze naturalnie są faworytami, ale ich zwycięstwo wcale nie jest takie pewne. Wiemy, że nie najlepiej weszli w sezon.

Transmisję na żywo za darmo z meczu Legia Warszawa – Piast Gliwice będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Więcej o tym, jak to zrobić, napisaliśmy wyżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Legia Warszawa – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport, które utrzymało prawa do pokazywania naszej rodzimej ligi. Starcie Legia Warszawa – Piast Gliwice będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3! Przy okazji sprawdź też, gdzie oglądać Ekstraklasę i dowiedz się, co wiadomo o transmisji w TV z pozostałych spotkań.

Legia Warszawa – Piast Gliwice, transmisja online

Transmisja online z meczu Legia Warszawa – Piast Gliwice będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Legia Warszawa – Piast Gliwice, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Legia, a różnica w kursach jest dość spora. Warszawiacy zagrają u siebie, co jest dla nich dodatkowym atutem i na papierze wyglądają lepiej od Gliwiczan.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Legia - Piast?

Spotkanie Legii z Piastem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Legia zagra z Piastem?

Legia zmierzy się z Piastem już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze