Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Lechia Gdańsk? Na to pytanie odpowiemy niżej. Legia jest tutaj faworytem, co widać po kursach bukmacherskich, ale zagra dość osłabiona. Zabraknie Kastratiego, Nawrockiego, czy Sokołowskiego. Goście jednak na pewno spróbują poszukać swoich szans. Kto wygra tę rywalizację?

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

Legia Warszawa w meczu z Lechią Gdańsk naturalnie będzie faworytem. Za mistrzami Polski przemawia wiele rzeczy, w tym np. fakt, że zagra u siebie, a do tego w ostatnim czasie była w dość dobrej formie. Nie przegrała od pięciu spotkań i oddaliła się od strefy spadkowej.

Lechia Gdańsk za to wygrane przeplata z porażkami, więc trudno tutaj liczyć na jakieś większe szanse, ale na pewno nie jest tak, że z góry drużyna z Trójmiasta jest na przegranej pozycji. Komu uda się tutaj zdobyć zwycięstwo?

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk będzie pokazana w Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Jak więc widzimy, możliwości jest sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Samo spotkanie pomiędzy tymi ekipami zaplanowano na godzinę 20:00. Warto podkreślić, że dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online!

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, transmisja za darmo

W Canal+ Online będziesz mógł obejrzeć mecz Legia Warszawa – Lechia Gdańsk bez żadnego problemu. Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do tej opcji, to szczegółowo to omówimy niżej, gdzie pokażemy Ci, jak szybko i sprawnie odebrać taki voucher.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher
  7. Oglądaj mecz

Przy okazji w przerwie tego spotkania możesz jeszcze sprawdzić np. jak działają zdrapki online i w ten sposób mieć większe emocje!

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, transmisja online

Transmisja online w Canal+ Online ze spotkania Legia Warszawa – Lechia Gdańsk będzie pokazana w wersji przeglądarkowej Canal+ Online oraz w aplikacji na telefon. Trzeba znacząco podkreślić, że nie warto w internecie szukać nielegalnych streamów online, gdyż nie dajemy gwarancji, że działają. Po co masz przegapić jakiegoś gola, skoro możesz skorzystać ze sprawdzonego sposobu?

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów Legia Warszawa jest ogromnym faworytem w starciu z Lechią Gdańsk. Czy to będzie miało swoje przełożenie na to spotkanie? Kursy bukmacherskie w tym wypadku wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:20.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Legii z Lechią?

Spotkanie Legii Warszawa z Lechią Gdańsk będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Legia zagra z Lechią?

Legia zagra z Lechią już o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze