W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Legia Warszawa – Cracovia, które będzie ostatnim meczem tego dnia w naszej rodzimej lidze. Legia ma większe szanse na zwycięstwo tutaj, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Na pewno warto będzie obejrzeć spotkanie tych drużyn, które zapowiada się na bardzo interesujące!
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Legia Warszawa – Cracovia, gdzie oglądać

W sobotę w Ekstraklasie rozegranych zostanie łącznie osiem spotkań, a ostatnim z nich będzie starcie Legia Warszawa – Cracovia. W przypadku tych dwóch drużyn praktycznie wszystko jest już przesądzone i możemy śmiało oglądać to spotkanie ze świadomością, że grają tutaj po prostu o dobre zakończenie sezonu. Faworytami są gospodarze, ale czy to wykorzystają? Warto sprawdzić, jakie są obecnie kursy dostępne na ich mecze!

Legia Warszawa – Cracovia, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Legia Warszawa – Cracovia, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na dwóch kanałach, a do tego możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chodzi o kanały telewizyjne, to spotkanie tych ekip obejrzysz w Canal+ 4K Ultra oraz Canal+ Sport.

Legia Warszawa – Cracovia, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:
  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)
W eWinner kod promocyjny od nas zapewni Ci specjalne bonusy na start, z którymi możesz obstawić to spotkanie i w ten sposób zwiększysz emocje z jego oglądania Ekstraklasy!

Legia Warszawa – Cracovia, transmisja online

Transmisja online z meczu Legia Warszawa – Cracovia rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:30. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Legia Warszawa – Cracovia, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Legia Warszawa – Cracovia warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Zdaniem operatorów większe szanse mają goście, ale czy to się przełoży na spotkanie?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:02.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Legii Warszawa z Cracovią?

Starcie Legii Warszawa z Cracovią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Legia Warszawa zagra z Cracovią?

Legia Warszawa zmierzy się z Cracovią już o godzinie 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze