Leeds – Stoke City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.03.2024

Summerville podczas spotkania Leeds

Gdzie oglądać Leeds – Stoke City? We wtorkowy wieczór najpewniej większość kibiców emocjonować się będzie Ligą Mistrzów. Także w angielskiej Championship odbędzie się jednak kilka ciekawych batalii, a jedną z nich będzie rywalizacja Leeds United ze Stoke City. O tym w jaki sposób i gdzie obejrzeć tę batalię na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do lektury.

Leeds – Stoke na żywo w TV

Co prawda we wtorkowy wieczór odbędą się ciekawe spotkania Ligi Mistrzów, jednak są kibice angielskiej piłki, którzy chętniej obejrzą rozgrywki Championship! Rywalizacja Leeds ze Stoke będzie tylko jednym z wielu spotkań w ramach 36. kolejki zaplecza Premier League. Start tej batalii został zaplanowany na 5. marca 2024 roku, a dokładniej, na godzinę 20:45 polskiego czasu. Niestety jednak nie będzie można skorzystać z transmisji w TV na żywo, bo zwyczajnie żadna telewizyjna stacja nie posiada praw do pokazywania gier Championship na żywo. O innych sposobach na obejrzenie tej batalii już za sekundkę!

Leeds – Stoke gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przechodzę więc do tematu streamów online, ponieważ również w taki sposób będzie można zobaczyć starcie Leeds – Stoke na żywo! Transmisja w sieci będzie dostępna u polskich bukmacherów, w tym u tego najpopularniejszego, czyli STS TV! Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i obstawić dowolny kupon nawet za 2 PLN. Po spełnieniu tych warunków będzie można obejrzeć całe spotkanie Championship na żywo. Skorzystać będzie można także z aplikacji mobilnej STS i cieszyć się wymienionym wyżej meczem na urządzeniu mobilnym!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leeds – Stoke i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leeds – Stoke?

Wyżej przedstawiłem rozwiązanie, dzięki któremu kibice będą mogli obejrzeć spotkanie Leeds – Stoke całkowicie legalnie i bezpiecznie! Rywalizacja ta zostanie pokazana na żywo u najpopularniejszego polskiego bukmachera, a więc w STS. Nie będzie tam co prawda polskiego komentarza, jednak bez wątpienia zaletą jest fakt, że rywalizacja będzie dostępna de facto za pół-darmo! Osobom, które zdecydują się oglądać mecz na Elland Road życzę wielkich emocji i dziękuję już za poświęconą uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze