Leeds – Hull City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.04.2024

Piłkarze Leeds po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Leeds – Hull City? W Wielki Poniedziałek odbędzie się pełna kolejka Championship, a zatem aż 12 gier w ramach tych rozgrywek! Uwagę przykuwa chociażby spotkanie Leeds z Hull City i właśnie o możliwościach obejrzenia tego starcia na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia informacji o transmisji w TV i streamach online z tej batalii!

Leeds – Hull City na żywo w TV

Zespół Leeds United w dalszym ciągu walczy o mistrzostwo Championship i potrzebuje regularnych zwycięstw, by awansować z powrotem do Premier League! Pawie proponują przy tym wszystkim ofensywną i ciekawą dla kibiców piłkę i podobnie powinno być podczas poniedziałkowej batalii z Hull. Ta rozpocznie się 1. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji, mecz ten będzie dostępny w TV dla kibiców posiadających urządzenia z funkcją SMART. Na takim odbiorniku włączymy bez problemu transmisję w Viaplay, jednak zaznaczę, że będzie ona dodatkowo płatna. A co wiadomo o innych darmowych opcjach?

 

Leeds – Hull City gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie macie wykupionego pakietu w Viaplay i nie zamierzacie płacić 55 PLN, to mam dobrą nowinę, bo w Internecie znajdziemy legalną i darmową alternatywę! Spotkanie Leeds z Hull City zostanie pokazane w formie streamu online u najpopularniejszego bukmachera w kraju. By faktycznie zobaczyć to starcie w STS TV wystarczy jedynie założyć konto i zagrać dowolny kupon na 24h przed rozpoczęciem zawodów – jego stawka może wynieść nawet symboliczne 2 PLN! Jest to na pewno ciekawa opcja, a więcej na jej temat pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Leeds – Hull City i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Leeds – Hull City?

Bukmacher STS regularnie pokazuje spotkania zaplecza Premier League i nie inaczej jest przy okazji 40. kolejki tych rozgrywek! Starcie Leeds z Hull będzie można również zobaczyć na swoim urządzeniu mobilnym – w tym celu należy zainstalować aplikację mobilną STS i podobnie jak w przypadku streamu online, obstawić dowolny kupon za najniższą nawet stawkę. Mam nadzieję, że treść tego artykułu dała Wam odpowiedź, gdzie oglądać Leeds – Hull. Życzę wielkich emocji i jak najlepszego starcia w Lany Poniedziałek!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze