Gdzie oglądać mecz Leeds – Chelsea? Sporo osób sobie zadaje to pytanie, więc dokładnie to tłumaczymy niżej. Goście na papierze są faworytami, ale czy to będzie miało przełożenie na spotkanie? Trudno stwierdzić, bo podopieczni Bielsy są w trudnej sytuacji i na pewno nie oddadzą tego spotkania bez walki. Warto więc będzie sprawdzić, jak pójdzie obu zespołom!

ewinner, canal+ online, baner
fot. ewinner

Leeds – Chelsea, gdzie oglądać

W środę w Premier League dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w którym Leeds zagra z Chelsea. Podopieczni Bielsy są w bardzo trudnej sytuacji w lidze i walczą o utrzymanie, co wcale nie będzie takie proste. W starciu z The Blues mogą mieć spore problemy, ale na pewno stać ich na sprawienie niespodzianki. Drużyna Tuchela jednak jest o wiele lepsza, więc nic dziwnego, że sporo osób na nią stawia. Na pewno warto będzie zobaczyć, jak pójdzie tym zespołom!

Leeds – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Start meczu Leeds – Chelsea przewidziano na godzinę 20:30. Transmisja będzie prowadzona w TV na kanale Canal+ Sport, który jest pokazywany w języku polskim. Do tego spotkanie zostanie także pokazane w Canal+ Online, więc możliwości jest kilka i każdy powinien znaleźć opcję, która mu odpowiada. Niżej pokażemy Ci, w ja

Leeds – Chelsea, transmisja za darmo

Oprócz tradycyjnych kanałów Canal+ możesz skorzystać z Canal+ Online, czyli innowacyjnej platformy streamingowej od tej telewizji. W niej z kolei są pokazywane wszystkie spotkania, do których Canal+ ma prawa i dzięki temu użytkownicy mogą wykupić tylko internetowy pakiet, nie muszą od razu całej kablówki. Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz z kolei zgarnąć voucher do Canal+ Online na aż 30 dni. Jak to zrobić?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Dzięki transmisjom live u bukmacherów możemy oglądać mecze za darmo. Warto sprawdzić to rozwiązanie, ponieważ prawie wszystkie spotkania są na wyciągnięcie ręki za free!

Leeds – Chelsea, transmisja online

Stream online ze spotkania tych drużyn będzie dostępny także w aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. Warto podkreślić, że transmisja online ze starcia Leeds – Chelsea to nie jedyna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę przy okazji tego spotkania. Niżej pokażemy Ci także ciekawe kursy do obstawienia u bukmacherów.

Leeds – Chelsea, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Leeds – Chelsea, to warto jeszcze, żebyś sprawdził, jakie kursy bukmacherskie przygotowali polscy operatorzy. W ich ofercie można w końcu znaleźć ciekawe zakłady, ze sporym value, na które warto zwrócić uwagę.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 06:27.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Leeds - Chelsea?

Spotkanie Leeds z Chelsea obejrzysz w Canal+ Sport.

O której Leeds zagra z Chelsea?

Leeds zmierzy się z Chelsea już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze