Już dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie Leeds z Aston Villą, a więc ostatnie z czterech starć, jakie czekają nas w czwartek w Premier League. Drużyna Klicha podejdzie do tej rywalizacji jako delikatny underdog, nawet pomimo tego, że zagra u siebie. Niespecjalnie nas to dziwi, patrząc na formę tej ekipy, ale czy będziemy świadkami przełamania?

eWinner baner na canal+ online

Leeds – Aston Villa, gdzie oglądać

Leeds nie wygrało aż od siedmiu spotkań, a ostatnie zwycięstwo zdobyło 16 stycznia, kiedy to ograło w męczarniach West Ham 3:2. Klich i spółka nie potrafią się przełamać i tę drużynę czekają teraz trudne czasy. Czy tej ekipie uda się zdobyć bardzo ważny komplet punktów? Aston Villa radzi sobie znacznie lepiej niż gospodarze. AV w 26 kolejkach zdobyło 33 oczka i teraz jest w komfortowej sytuacji. Utrzymanie ma już niemal pewne, bo posiada aż 11 oczek więcej niż 18 Burnley. Do tego Aston regularnie punktuje i kibice są nastawieni optymistycznie.

Leeds – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Mecz Leeds z Aston Villą rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie to ostatnie z czterech starć PL tego dnia i na pewno kibice, którzy zdecydują się je oglądać, nie będą się nudzić. W TV to spotkanie zostanie pokazane w Canal+ Sport tak jak pozostałe starcia angielskiej ligi.

Leeds – Aston Villa, transmisja na żywo za darmo

Sporo osób zastanawia się wciąż, gdzie będzie za darmo transmisja z meczu Leeds – Aston Villa. To starcie zostanie pokazane w Canal+ Online. Co masz zrobić, jeżeli nie posiadasz dostępu do tej platformy? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem i odebrać voucher na 30 dni. Warto się tym zainteresować, bo nie musisz płacić abonamentu sportowego!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon i zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online

Przy okazji odbierzesz w eWinner zakład bez ryzyka, co na pewno warto rozważyć, bo dzięki temu obstawiasz i nie musisz się martwić o wynik spotkania!

Leeds – Aston Villa, transmisja online

Transmisja online z meczu Leeds – Aston Villa będzie pokazana w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a wyżej pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy. Na pewno jest to dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę!

Leeds – Aston Villa, szanse na zwycięstwo

Leeds do starcia z Aston Villą podejdzie jako underdog, co już wiemy. Do tego gospodarze muszą się wreszcie przełamać, bo ostatnio nie radzą sobie ani trochę. AV stoi przed dużą szansą na zgarnięcie trzech oczek, ale czy to wykorzysta?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:14.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Leeds - Aston Villa?

To spotkanie, tak jak inne starcia Premier League, będzie pokazane w Canal+ Online.

O której Leeds zagra z Aston Villą?

Rywalizacja Leeds z Aston Villą zaplanowano na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze