Pierwszy typ na ćwierćfinały Worldsów 2020 został trafiony i jest to drugi kupon pod rząd na plus. Dzisiaj mam więc propozycję na kolejne spotkanie w ramach mistrzostw świata w League of Legends. Zmierzą się ze sobą Suning Gaming i JD Gaming, czyli zespoły, które mają dużo do udowodnienia, więc wybrałem ciekawy typ na solo z kursem 1.94!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

JD Gaming – Suning Gaming

Piątek, 16.10.20 – 12:00

JD Gaming – z TOP Esports nie wyszło, to chociaż Suning pokonamy?

Pytanie zadane w nagłówku nie jest bez powodu. JD Gaming to druga siła Chin, która rzuciła realne wyzwanie TOP Esports w ramach zmagań ligowych. O tym pisałem już na łamach Zagranie podczas tych mistrzostw świata. W fazie grupowej JDG prezentowało się dość dobrze i zajęło drugie miejsce. Jednak niech Was to nie zmyli, bo Chińczycy musieli zmierzyć się z bardzo silnym DAMWON Gaming, które na tym turnieju mieli sobie rywali raz za razem. Dzisiaj rozjechało w 1/4 finału DRX aż 3:0. Samo JDG zremisowało w grupie z DAMWON i PSG Talon 1:1 oraz ograło dwukrotnie Rogue. 

JD Gaming charakteryzuje się spokojną grą na tych Worldsach. Duży udział w tym mają Kanavi oraz Yagao, którzy dzięki wysokim umiejętność są w stanie zapewnić swojej drużynie względną kontrolę mapy, szczególnie w środkowej oraz dolnej jej części. Sam Zoom też nie odstaje od reszty ekipy, a jest to bardzo ważne w tym sezonie. W końcu górna aleja jest pozostawiona sama sobie i ma mały wpływ na grę, a przynajmniej dopóki grający na niej zawodnicy nie wybiorą bardzo silnych i dobrze skalujących się picków, jak Jax, Fiora, czy niezwykle mocna ostatnio Camille. To też wybory dobre dla Zooma, który potencjalnie może się na nich czuć jak ryba w wodzie. Taki obraz JD Gaming sprawia, że możemy się jutro spodziewać formacji silnej, zorganizowanej, która wie, co chce osiągnąć na mapie. 

Zagranie na esport

Suning Gaming – problemy już w fazie grupowej

O grze Suning chciałoby się napisać wiele dobrego, żeby ten mecz zapowiadał się, chociaż tak jak spotkanie DRX z DAMWON Gaming (te notabene było jednak bardzo szybkie). Jednak Suning Gaming już w fazie grupowej miało problemy, gdzie co prawda zajęło pierwsze miejsce, ale po wielu męczarniach z G2 Esports. Mistrzowie Europy ostatecznie musieli uznać wyższość rywali po dogrywce, ale nawet ta była momentami wyrównana. G2 od początku było skazywane przez większość ekspertów na drugie miejsce, ale i tak potrafiło postawić opór Suning. Wydaje się też, że Jankos i spółka nie osiągnęli jeszcze pełni możliwości na tym turnieju, a trzecia siła Chin już tak. 

Dla Suning to, co zaprezentowało w grupie było sufitem możliwości i wielu ludzi błędnie definiuje szanse w tym meczu. Co prawda zapowiada się wyrównane starcie, ale Suning Gaming nie ma wielu argumentów po swojej stronie. W fazie grupowej pokazało wiele słabości, które teraz JD Gaming może wykorzystać. Przede wszystkim problem nie leży np. w samych draftach, które są zazwyczaj silne, ale w wykorzystaniu ich. Często trzecia ekipa z Chin ma problem z odpowiednim wykorzystaniem kompozycji przeciwko rywalom, a trzeba pamiętać, że w grupie mieli łatwych rywali – Machi Esports i Team Liquid. 

Co obstawiać w meczu Suning z JD Gaming?

W spotkaniu Suning z JD Gaming warto postawić na over map lub eliminacji na danej mapie. Ja wybrałem drugą z tych opcji, gdyż uważam, że jest trochę bezpieczniejsza. JD Gaming ma wszystkie argumenty po swojej stronie, ma lepsze drafty i umiejętności indywidualne, a także podejmuje trafniejsze decyzje podczas rotacji. Siłą JD nie są też pojedyncze gwiazdy, a cały kolektyw. Z kolei w Suning tego brakuje, co daje im nieco mniej szans. W forBET można znaleźć zakłady na handicap eliminacji na każdej z map. W przypadku pierwszej z nich i handicapie -1.5 dla JD Gaming, kurs wynosi aż 1.94. Jest to dość wysoka linia, gdyż jeżeli JDG wygra od razu, to prawie na pewno zrobi to różnicą większą niż jeden frag. Jest to też jedna z pewniejszych opcji, gdyż zawodnicy tej formacji nie będą chcieli dać poczuć Suning krew i ich plan na grę może zakładać stłamszenie oponentów od samego początku. 

Moja propozycja: handicap zabójstw na 1 mapie: JD Gaming (-1.5)

Kurs: 1.94

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forBET typy Lol

Zaloguj się aby dodawać komentarze