Lechia Gdańsk – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.02.2024

Lechia - Wisła Płock gdzie oglądać

Lechia Gdańsk – Wisła Płock: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór odbędzie się hit tej kolejki Fortuna 1. ligi. Naprzeciw siebie staną bowiem spadkowicze z Ekstraklasy, którzy chcieliby jak najszybciej wrócić do elity. Szanse cały czas mają, a ich bezpośredni pojedynek z pewnością będzie zacięty i wyrównany. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Lechia – Wisła Płock, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Lechia Gdańsk – Wisła Płock na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Lechia Gdańsk – Wisła Płock? Prawa do transmisji z meczów Fortuna 1. ligi posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport i warto zaznaczyć, że oferuje on tylko kilka najciekawszych pojedynków każdej serii spotkań. Nie powinno jednak dziwić, że taki szlagier, jak starcie Lechii z Wisłą będziesz mógł śledzić w TV. Transmisji należy spodziewać się w Polsacie Sport Premium 2, a jej start zaplanowano na sobotę, 17. lutego o 20:00.

Lechia Gdańsk – Wisła Płock gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Lechia – Wisła Płock będziesz mógł także śledzić w internecie. Taką możliwość daje Polsat Box Go, czyli internetowa platforma tej stacji telewizyjnej. Co ciekawe tam znajdziesz wszystkie spotkania z zaplecza Ekstraklasy, a jedynym wymogiem jest wykupienie pakietu dostępu. W zamian możesz liczyć na świetnej jakości transmisje na żywo!

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Wisła Płock?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Wisła Płock, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp live do meczów i to nie tylko piłkarskich .Znajdziesz tam więc spotkania z La Liga, Eredivisie, Ligue 1, Serie A czy Bundesligi, a także z takich rozgrywek, jak NBA, NHL, czy z turniejów tenisowych. Wszystko oczywiście będzie zupełnie za darmo – wystarczy założyć konto u poszczególnych bukmacherów i spełnić podstawowe wymogi, aby cieszyć się z dostępu do spotkań. A większość spotkań można śledzić w aplikacjach bukmacherskich i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze