Lechia Gdańsk – Warta Poznań: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (23.04.2022)

zawodnik Lechii Gdańsk w meczu ESA

W sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie Lechia Gdańsk – Warta Poznań. Gospodarze niewątpliwie są faworytami w tym spotkaniu, ale to wcale nie oznacza, że mogą tutaj zlekceważyć rywali, ponieważ to może się dla nich fatalnie skończyć. Warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a więcej o tym, gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Warta Poznań przeczytasz niżej!

eWinner baner na canal+ online

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, gdzie oglądać

Dzisiaj w Ekstraklasie czeka nas jeszcze spotkanie Lechia Gdańsk – Warta Poznań, czyli starcie czwartej drużyny Ekstraklasy z 11 ekipą w tabeli. Warta już raczej o nic wielkiego nie gra w tym sezonie, ale za to Lechia stara się utrzymać czwarte miejsce w tabeli. Na pewno bezpośrednie spotkanie tych ekip nie będzie nudne, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Warta Poznań!

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Mecz Lechia Gdańsk – Warta Poznań rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie to interesujące starcie, więc warto wcześniej sprawdzić, jak oglądać je za darmo, żeby nie musieć tego ogarniać na szybko przed samym spotkaniem. Rywalizację tych ekip odpalisz za free w Canal+ Online (o tym piszemy niżej), a w TV będzie puszczona w Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, transmisja na żywo za darmo

Sporo osób zastanawia się wciąż, gdzie będzie za darmo transmisja z meczu Lechia Gdańsk – Warta Poznań. To starcie zostanie pokazane w Canal+ Online. Co masz zrobić, jeżeli nie posiadasz dostępu do tej platformy? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem i odebrać voucher na 30 dni. Warto się tym zainteresować, bo nie musisz płacić abonamentu sportowego!
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon i zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online
Pamiętaj, że za rejestrację w eWinner jest bonus na start, z którym możesz obstawić to spotkanie i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy Lechią, a Wartą!

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, transmisja online

Transmisja online z meczu Lechia Gdańsk – Warta Poznań będzie pokazana w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a wyżej pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy.

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, szanse na zwycięstwo

Lechia Gdańsk podejdzie do meczu z Wartą Poznań jako faworyt, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Zdaniem operatorów Lechia ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Lechia - Warta?

Mecz Lechii z Wartą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online!

O której Lechia zagra z Wartą?

Mecz Lechia - Warta zaplanowano na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze