W sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie Lechia Gdańsk – Warta Poznań. Gospodarze niewątpliwie są faworytami w tym spotkaniu, ale to wcale nie oznacza, że mogą tutaj zlekceważyć rywali, ponieważ to może się dla nich fatalnie skończyć. Warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a więcej o tym, gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Warta Poznań przeczytasz niżej!

eWinner baner na canal+ online

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, gdzie oglądać

Dzisiaj w Ekstraklasie czeka nas jeszcze spotkanie Lechia Gdańsk – Warta Poznań, czyli starcie czwartej drużyny Ekstraklasy z 11 ekipą w tabeli. Warta już raczej o nic wielkiego nie gra w tym sezonie, ale za to Lechia stara się utrzymać czwarte miejsce w tabeli. Na pewno bezpośrednie spotkanie tych ekip nie będzie nudne, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Warta Poznań!

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Mecz Lechia Gdańsk – Warta Poznań rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie to interesujące starcie, więc warto wcześniej sprawdzić, jak oglądać je za darmo, żeby nie musieć tego ogarniać na szybko przed samym spotkaniem. Rywalizację tych ekip odpalisz za free w Canal+ Online (o tym piszemy niżej), a w TV będzie puszczona w Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, transmisja na żywo za darmo

Sporo osób zastanawia się wciąż, gdzie będzie za darmo transmisja z meczu Lechia Gdańsk – Warta Poznań. To starcie zostanie pokazane w Canal+ Online. Co masz zrobić, jeżeli nie posiadasz dostępu do tej platformy? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem i odebrać voucher na 30 dni. Warto się tym zainteresować, bo nie musisz płacić abonamentu sportowego!
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon i zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online
Pamiętaj, że za rejestrację w eWinner jest bonus na start, z którym możesz obstawić to spotkanie i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy Lechią, a Wartą!

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, transmisja online

Transmisja online z meczu Lechia Gdańsk – Warta Poznań będzie pokazana w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a wyżej pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy.

Lechia Gdańsk – Warta Poznań, szanse na zwycięstwo

Lechia Gdańsk podejdzie do meczu z Wartą Poznań jako faworyt, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Zdaniem operatorów Lechia ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:56.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Lechia - Warta?

Mecz Lechii z Wartą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online!

O której Lechia zagra z Wartą?

Mecz Lechia - Warta zaplanowano na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze