Lechia Gdańsk – Resovia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.03.2024

Piłkarz Lechii podający piłkę

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Resovia? Trwającą wciąż 22. kolejkę gier na poziomie Fortuna 1. Ligi zakończy szalenie ciekawie zapowiadające się starcie w Gdańsku. Miejscowa Lechia na swoim terenie zmierzy się z Resovią, a o możliwościach obejrzenia tej batalii na żywo przeczytacie w poniższym artykule. Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

Lechia Gdańsk – Resovia na żywo w TV

Jak zdążyłem już wspomnieć, spotkanie w Gdańsku będzie ostatnim meczem w ramach 22. kolejki Fortuna 1. Ligi. W tych rozgrywkach zazwyczaj mamy do czynienia z poniedziałkowymi starciami i nie inaczej jest w ten weekend! Dokładny termin opisywanej batalii to 4. marca 2024 roku i godzina 18:00. Na pewno wielu kibiców zechce obejrzeć to starcie, a jedną z możliwości będzie transmisja w TV. Ta zostanie pokazana na programie Polsat Sport Premium 1, który niestety należy do płatnego pakietu wspomnianego operatora. Poniżej kursy bukmacherskie na ostatni mecz 22. kolejki, a następnie zagadnienie dotyczące streamów online!

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:17, 19 kwietnia 2024 08:17.

Lechia Gdańsk – Resovia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

I to właśnie wspomniane streamy online będą kolejnym punktem naszego tekstu. W kampanii 2023/24 wszystkie spotkania Fortuna 1. Ligi można bowiem oglądać ten w sposób i cieszyć się legalną transmisją internetową w jakości HD i z polskim komentarzem. Taką opcję oferuje telewizja Polsat, a w tym celu wykorzystać można oficjalną stronę internetową operatora. Polsat Box Go nie jest co prawda darmowym pakietem, jednak z pewnością kibice Fortuna 1. Ligi zdecydują się na zakup takiej opcji. Na marginesie, polecam sprawdzić ofertę Betclic TV, gdzie również można znaleźć ciekawe mecze piłkarskie na żywo!

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Resovia?

Mam szczerą nadzieję, że ten artykuł dostarczył Wam niezbędnych informacji na temat tego, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i samo spotkanie Lechii z Resovią. W tym przypadku skorzystać będzie można zarówno z transmisji w TV, jak i legalnego streamu online, co nie zawsze jest regułą w przypadku meczów zaplecza Ekstraklasy! Emocji w Gdańsku zabraknąć nie powinno, a to ze względu na znakomitą formę jednych i drugich. Trzymam kciuki, by faktycznie taki scenariusz się zmaterializował i dziękuję już za uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze