Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin? Czy będzie transmisja w TV? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów obu ekip – to starcie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. Czy Pogoń zdobędzie dzisiaj trzy punkty? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Lechii z Pogonią, bo piszemy o tym więcej niżej!
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, gdzie oglądać

W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin. Forma tych ekip w sezonie 2021/2022 jest dość zbliżona. Pogoń co prawda walczyła o mistrzostwo, a Lechia nie, ale to nie zmienia faktu, że i tak tutaj będziemy mieli do czynienia ze starciem dwóch drużyn z wysoką formą. Czwarty zespół Ekstraklasy podejmie trzecią drużynę, więc warto będzie obejrzeć tę rywalizację.

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin w telewizji? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze trafiłeś, bo będzie to możliwe po pobraniu na telewizor aplikacji od Canal+ Online, w Canal+ Sport oraz w Canal+ Sport 3, a więc możliwości jest wiele. Niżej pokażemy Ci, jak możesz odebrać voucher do Canal+ Online i oglądać tam starcie tych ekip!

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, transmisja za darmo

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin? W tym wypadku polecamy Ci skorzystanie Ci z Canal+ Online, o czym wspomnieliśmy już wyżej. Co trzeba zrobić i jak to dokładnie działa? To akurat jest bardzo proste, bo wystarczy założyć konto z naszym kodem ZAGRANIE i spełnić dwa dodatkowe warunki:
  1. Zarejestrować się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj dowolny kupon w tym czasie
  5. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)
Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o eWinner i zgarnij przy okazji bonusy u tego bukmachera!

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin będzie również pokazywana w aplikacji na telefony od Canal+ Online i w wersji przeglądarkowej. Możliwości jest więc sporo, a do oglądania starcia w dobrej jakości potrzebujesz jedynie szybkiego internetu.

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, kursy bukmacherskie

Przed startem spotkania Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie wystawili operatorzy. W ofercie bukmacherów można w końcu znaleźć bardzo ciekawe opcje na rynek 1X2. Widać po kursach, że to gospodarze mają o wiele większe szanse na zwycięstwo.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 maja 2022 03:54.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Lechia - Pogoń?

Starcie Lechii z Pogonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Lechia zagra z Pogonią?

Lechia zagra z Pogonią o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze