Lechia Gdańsk – Korona Kielce: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (06.08.2022)

zawodnik lechii gdańsk w meczu

Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Lechia Gdańsk – Korona Kielce? Jeżeli szukasz informacji na ten temat, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. W sobotę czekają nas aż trzy spotkania w Ekstraklasie, a jednym z nich będzie właśnie starcie Lechii z Koroną. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów?

Lechia Gdańsk – Korona Kielce, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Korona Kielce za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+

baner od ewinner na canal+ online

Lechia Gdańsk – Korona Kielce, transmisja na żywo za darmo

Mecz Lechia Gdańsk – Korona Kielce będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online, o czym zresztą wspomnieliśmy Ci wyżej. Nie zapomnij też sprawdzić, gdzie oglądać Ekstraklasę, bo dzięki naszej współpracy z eWinnerem da się odpalić wszystkie spotkania. Lechia na papierze jest tutaj faworytem, ale czy pójdzie za ciosem i wygra kolejne spotkanie? A może Korona sprawi niespodziankę?

Lechia Gdańsk – Korona Kielce, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Lechia Gdańsk – Korona Kielce? Będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz w aplikacji od Canal+ Online. Warto podkreślić, że aplikację od Canal+ Online możesz pobrać na swój telewizor i skorzystać z niej, żeby obejrzeć to starcie. Wystarczy mieć urządzenie z systemem Smart TV!

Lechia Gdańsk – Korona Kielce, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 15:00, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu.

Lechia Gdańsk – Korona Kielce, szanse na zwycięstwo

U bukmacherów można obstawić mecz Lechia Gdańsk – Korona Kielce i w ten sposób zwiększysz emocje z oglądania tej rywalizacji. Jakie są ciekawe kursy dostępne u operatorów?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lechii z Koroną?

Spotkanie Lechii z Koroną będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Lechia zagra z Koroną?

Lechia zmierzy się z Koroną już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze