Lechia Gdańsk – Chrobry Głogów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.12.2023

Miłosz Kałahur

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Chrobry Głogów? W sobotnie popołudnie odbędzie się rywalizacja Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów w 18. kolejce 1. ligi. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Lechia Gdańsk – Chrobry Głogów, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Lechią a Chrobrym zostanie rozegrany 9 grudnia 2023 o godzinie 17:30 na Polsat Plus Arena w Gdańsku. Zdaniem ekspertów większe szanse na wygraną w tym starciu będą mieć gospodarze, którzy biją się o najwyższe miejsca w tabeli. Chrobry zaś stara się uniknąć spadku do 2. ligi. Jeśli chcesz prześledzić ten mecz w TV, to jego transmisja dostępna będzie w Polsat Sport Extra.

Lechia Gdańsk – Chrobry Głogów: transmisja i stream online za darmo

Chciałbyś dowiedzieć się, gdzie oglądać 1. ligę? Transmisja tego oraz innych pojedynków tych rozgrywek w formie streamu online dostępna będzie w Polsat Box Go. Oprócz tego możesz śledzić tam też wszystkie mecze UEFA Champions League, której faza grupowa wkracza w decydującą fazę. Zachęcam również do sprawdzenia oferty transmisji online u bukmacherów, u których możesz oglądać mecze przez smartfon lub tablet.

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Chrobry Głogów?

Mecz Lechia Gdańsk – Chrobry Głogów obejrzysz w Polsat Box Go. Chciałbyś natomiast obstawić swoje typy na ten pojedynek? Skorzystaj z oferty STS! Liczba dostępnych rynków u tego operatora jest bardzo duża, więc z pewnością znajdziesz tam warte uwagi zakłady. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, załóż je z kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot do 100 PLN, jeśli nie wejdzie. Otrzymasz tam bowiem na start atrakcyjny zakład bez ryzyka! Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze