fot. Tomasz Kudala

Lech Poznań – Raków Częstochowa: gdzie obejrzeć? To zasadne pytanie, ponieważ starcie to jest najważniejszym meczem 24. kolejki Ekstraklasy. Lech i Raków walczą o mistrzostwo Polski, a bezpośrednia rywalizacja może w tym momencie sporo wyjaśnić. To spotkanie, które będzie dostępne w transmisjach live grupy Canal+. Na szczęście mamy dla ciebie dobrą informację – na Zagranie pozyskasz voucher, dzięki któremu obejrzysz mecz za darmo!

Lech Poznań – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

Jak to zwykle bywa, najciekawszy mecz w Ekstraklasie odbywa się w niedzielne popołudnie o godzinie 17:30. Tak też będzie tym razem. Wówczas przy Bułgarskiej na murawę wybiegną drużyny Lecha i Rakowa Częstochowa. Jeśli Kolejorz zwycięży, to wróci na pozycję lidera Ekstraklasy.

Transmisję na żywo z tego meczu możesz obejrzeć za darmo wybierając konto u bukmachera eWinner. To firma, która przy współpracy z Canal+ Online udostępnia vouchery darmowe oglądanie spotkania Lech – Raków. Wystarczy się zarejestrować z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a dodatkowo otrzymasz też bonusy eWinner.

Lech – Raków, transmisja na żywo w TV

To spotkanie, które będzie transmitowane m.in. w Canal+ Sport Premium, a także w Canal+ 4K Ultra. Jeśli wybierzesz darmowy sposób na obejrzenie tego meczu, to transmisję uruchomisz na stronie canalplus.com lub w aplikacji na Smart TV/urządzenia mobilne.

Lech Poznań – Raków Częstochowa, gdzie oglądać na żywo za darmo

Wybierając transmisje poprzez eWinner najpierw powinieneś zarejestrować konto u tego bukmachera. Na koniec należy zgłosić się po voucher, który wykorzystasz w platformie Canal Plus Online.

Jak skorzystać z transmisji live w eWinner?

  1. Zarejestruj konto wybierając nasz link promocyjny: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Zrób wpłatę i wytypuj pierwszy zakład u bukmachera
  3. Zweryfikuj swój profil w eWinner
  4. Odbierz voucher od bukmachera na transmisje w Canal Plus Online

Lech – Raków, transmisja online

Voucher od eWinner to legalny sposób na darmową transmisje z meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa. Wystarczy tylko kilka kroków, żeby aktywować pakiet sportowy w tej telewizji. Co najlepsze, voucher ma termin ważności przez 30 dni. To oznacza, że w ramach tej promocji obejrzysz też pozostałe spotkania Ekstraklasy.

FAQ

Kiedy jest mecz Lech - Raków?

Spotkanie 24. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 6 marca o godzinie 17:30.

Gdzie odbędzie się darmowa transmisja z meczu?

Konfrontację Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa obejrzysz za darmo na Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze