Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin? Czy będzie transmisja w TV? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów obu ekip – to starcie będziesz mógł obejrzeć dzięki Canal+ Online. Więcej o tym piszemy niże i na pewno warto zainteresować się tym tematem, bo starcie tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawe.

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

W piątek w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Lech Poznań – Zagłębie Lubin. Obie drużyny grają bardzo mocno w kratkę w ostatnim czasie i zmagają się z wieloma problemami. Wydaje się jednak, że gorzej pod tym względem wypada Radomiak, który nie wygrał żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Krakowianie z kolei przeplatają zwycięstwa z porażkami. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Radomiak – Cracovia!

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin w telewizji? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze trafiłeś, bo będzie to możliwe po pobraniu na telewizor aplikacji od Canal+ Online, w Canal+ Sport, Canal+ Sport 5 oraz w Canal+ Sport 3, a więc możliwości jest wiele. Jak nie masz TV, to sprawdź Canal+ Online!

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja za darmo

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin? W tym wypadku polecamy Ci skorzystanie Ci z Canal+ Online, o czym wspomnieliśmy już wyżej. Co trzeba zrobić i jak to dokładnie działa? To akurat jest bardzo proste, bo wystarczy założyć konto z naszym kodem ZAGRANIE i spełnić dwa dodatkowe warunki:

  1. Zarejestrować się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj dowolny kupon (możesz to zrobić bez ryzyka)
  5. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)

Przy okazji możesz sprawdzić, gdzie oglądać Ekstraklasę i obejrzeć ciekawe spotkania ostatniej kolejki polskiej ligi!

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Lech Poznań – Zagłębie Lubin będzie również pokazywana w aplikacji na telefony od Canal+ Online i w wersji przeglądarkowej. Możliwości jest więc sporo, a do oglądania starcia w dobrej jakości potrzebujesz jedynie szybkiego internetu.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Lech Poznań – Zagłębie Lubin możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie wystawili operatorzy. W ofercie bukmacherów można w końcu znaleźć bardzo ciekawe opcje na rynek 1X2. Widać po kursach, że to gospodarze mają o wiele większe szanse na zwycięstwo.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 03:32.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin?

Starcie Lecha z Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Lech zagra z Zagłębiem?

Starcie Lecha z Zagłębiem zaplanowane zostało na godzinę 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze