W 30 kolejce Ekstraklasy dojdzie do spotkania Lecha Poznań ze Stalą Mielec, które może pośrednio decydować o mistrzostwie Polski. Jeżeli Kolejorz przegra, to może mieć spore problemy, ponieważ Raków odskoczy w tabeli. Lech ma więc trudne starcie przed sobą, ale i tak jest tutaj ogromnym faworytem. Kto zgarnie trzy punkty dla siebie?

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Lech Poznań – Stal Mielec, gdzie oglądać

W niedzielę w Ekstraklasie rozegrane zostaną ostatnie spotkania 30 kolejki. W niej Lech Poznań podejmie Stal Mielec na własnym stadionie, przez co jest wręcz ogromnym faworytem. Wiele argumentów wskazuje tutaj na Kolejorza, ale ten nie może sobie pozwolić na zlekceważenie rywala, ponieważ to może być tragiczne w skutkach dla tej ekipy. Na pewno warto będzie sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Lech Poznań – Stal Mielec!

Lech Poznań – Stal Mielec, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Lech Poznań – Stal Mielec będzie puszczona w kilku miejscach. To spotkanie obejrzysz m.in. w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra, a więc każdy może sobie wybrać, jaki kanał mu najbardziej odpowiada.

Lech Poznań – Stal Mielec, transmisja na żywo za darmo

Warto, żebyś wiedział, że istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Lech Poznań – Stal Mielec. Razem z eWinnerem damy Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online, gdzie będziesz mógł włączyć starcie tych ekip. W jaki sposób odebrać ten voucher?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online

Jak więc widzisz, proces odebrania voucheru do Canal+ Online jest bardzo prosty i dzięki temu możesz oglądać za darmo spotkanie tych ekip!

Lech Poznań – Stal Mielec, transmisja online

Transmisja online z meczu Lech Poznań – Stal Mielec będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Canal+ Online i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie. Często dzięki transmisjom u bukmacherów możemy za darmo oglądać spotkania i nie inaczej jest tym razem, gdyż dostaniemy specjalny voucher. Warto się na pewno zainteresować tym rozwiązaniem!

Lech Poznań – Stal Mielec, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Lech. Ten na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i zostać samodzielnym liderem Ekstraklasy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:49.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań - Stal Mielec?

Spotkanie Lecha ze Stalą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Lech zagra ze Stalą?

Spotkanie Lecha ze Stalą zaplanowano na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze