Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Stal zagra z zespołem z Krakowa już o godzinie 18:00, więc do samego spotkania zostało jeszcze trochę czasu i możesz się na spokojnie zapoznać z tym, gdzie oglądać to starcie, a także sprawdzić ciekawe zakłady.

Lech Poznań – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław za darmo? Transmisje znajdziesz na C+online!

Lech Poznań – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Lech Poznań – Śląsk Wrocław będzie ostatnim starciem, jakiego w niedzielę będziemy świadkami w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, jednak dobrze wiemy, że Śląsk przecież stać na niespodziankę. Obie ekipy mają sporo do udowodnienia kibicom, więc będzie to niezwykle zacięte widowisko!

Lech Poznań – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na kanale telewizyjnym tej stacji będziesz mógł obejrzeć to starcie, które zostanie pokazane na Canal+ Sport 3. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00, a już teraz możesz sprawdzić też, gdzie oglądać Ekstraklasę!

Lech Poznań – Śląsk Wrocław, transmisja online

Transmisja online z meczu Lech Poznań – Śląsk Wrocław będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia.

Lech Poznań – Śląsk Wrocław, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Lech Poznań, ale czy to się przełoży na jej wygraną? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak mu pójdzie!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lech - Śląsk?

Spotkanie Lecha ze Śląskiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze