Lech Poznań – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.02.2024

Lech Śląsk gdzie oglądać

Lech Poznań – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Hitowe starcie 22. kolejki, którego po prostu nie można przegapić. Mecz nie będzie dostępny w naziemnej telewizji, ale będzie można go obejrzeć za pośrednictwem innych kanałów TV oraz w internecie – gdzie obejrzeć Lech – Śląsk? Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się tego i zyskasz pakiet umożliwiający oglądanie 100% meczów Ekstraklasy po promocyjnej cenie!

Lech Poznań – Śląsk Wrocław na żywo w TV

Telewizja Polska ponownie wykupiła sublicencję od Canal+ na pokazywanie jednego meczu PKO BP Ekstraklasy w danej kolejce. Negocjacje trwały długo, zdaniem kibiców nawet za długo, ale obaj nadawcy w końcu się porozumieli i najlepsza liga świata znów będzie szeroko dostępna. TVP ma jednak zabukowane stałe pasmo niedzielne o 17:30, choć jak poinformował Jakub Kwiatkowski – to nie zawsze będzie regułą. Mecz Lecha ze Śląskiem nie będzie jednak tym wyjątkiem, a najciekawsze spotkanie tego weekendu będzie dostępne wyłącznie w Canal+.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Lech – Śląsk i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Lech Poznań – Śląsk Wrocław gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wiesz już, gdzie oglądać Ekstraklasę w TV, ale czy wiesz, że możesz śledzić te rozgrywki także w internecie? Za pośrednictwem platformy Canal+Online możesz oglądać każdy mecz PKO BP Ekstraklasy i to w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu. Spotkania ligowe są archiwizowane i możesz wracać do poprzednich kolejek, czy nadrabiać mecze po nieobecności w weekend. To także możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie, a na jednym jesteś w stanie włączyć aż cztery streamy na raz, czego nie jest w stanie Ci zapewnić każdy operator!

Gdzie oglądać Lech Poznań – Śląsk Wrocław?

Jak na hitowy mecz przystało, to będzie on dostępny także w jakości 4K w kanale Canal+4K Ultra HD, a ponadto standardowo mecz Lech – Śląsk będą relacjonować także Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Przedmeczowe studio z Poznania wystartuje dwadzieścia minut wcześniej, a hit 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy prosto z Enea Stadionu skomentują Bartosz Gleń i Michał Żewłakow.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze