Lech Poznań – Piast Gliwice: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 20.11.2021

amaral z piłką

Już dzisiaj zawodnicy Lecha Poznań zagrają z Piastem Gliwice. Obie ekipy prezentowały się dotychczas dość przyzwoicie. Gospodarze walczą o mistrzostwo kraju i są na dobrej drodze do zdobycia go. Jednak, żeby tak się stało, to na pewno muszą tutaj powalczyć o trzy punkty. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i zgarnij przy okazji bonusy za rejestrację w eWinner.

Lech Poznań – Piast Gliwice – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę będziemy mogli na boiskach Ekstraklasy oglądać pretendentów do zdobycia mistrzostwa kraju. Mowa tutaj o zawodnikach Lecha Poznań, którzy zmierzą się z Piastem Gliwice. Kolejorz na papierze jest mocnym faworytem, ale przecież pamiętamy, że ostatnio potrafił tracić punkty w głupi sposób. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i sprawdź też, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Nie zapomnij zarejestrować się w eWinner, bo dzięki temu otrzymasz voucher na 30 dni do Canal+ Online.

Lech Poznań – Piast Gliwice: gdzie oglądać za darmo?

Stream online z meczu Lecha z Piastem będzie za darmo do obejrzenia w Canal+ Online. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który teraz rozdaje kody na 30 dni na tę platformę. Co trzeba zrobić?

  1. zarejestruj się w eWinner: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj dowolny zakład bez ryzyka w eWinner i zgłoś się po voucher
  5. użyj go na Canal+ Online

ewinner voucher

Lech Poznań – Piast Gliwice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Lecha z Wisłą będzie można odpalić w TV. Canal+ Online to platforma streamingowa, która zadbała o własną aplikację na telewizor. Wystarczy ją pobrać ze “sklepu play” na TV i będziesz mógł odpalić ten mecz. Standardowo rywalizacja będzie także pokazywana w Canal+ Sport.

Lech Poznań – Piast Gliwice: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Lecha z Piastem będzie pokazywany także na Canal+ Online. Ta platforma ma swoją aplikację na telefon, a do tego też dobrze działa poprzez zwykłą przeglądarkę.

Lech Poznań – Piast Gliwice: zapowiedź meczu

Lech Poznań dzisiaj zagra z Piastem Gliwice w ramach 15 kolejki Ekstraklasy. Na papierze gospodarze są tutaj mocnymi faworytami, co niespecjalnie nas dziwi. W końcu to teoretycznie mocniejsza drużyna niż goście. Do tego w tym sezonie jest ewidentnie w wyższej formie. Jednak dobrze wiemy, że ESA lubi zaskakiwać. Dlatego nie zapomnij o rejestracji w eWinner – raz, że odbierzesz voucher na 30 dni do Canal+ Online, a dwa, iż możesz zgarnąć zakład bez ryzyka!

Zdjęcie: Wojciech Szubartowski/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Lecha z Piastem?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Lech zagra z Piastem?

Starcie tych drużyn rozpocznie się o godzinie 20:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze