Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok? Czy będzie transmisja w TV? Właśnie o tym piszemy niżej. W sobotę czekają nas kolejne emocje związane z Ekstraklasą. Tym razem Lech zagra u siebie, a do tego w starciu z Jagiellonią to ogromny faworyt. Kolejorz zgarnie tutaj ważny komplet punktów?

ewinner, canal+ online

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

Mecz pomiędzy Lechem, a Jagiellonią zapowiada się na dość interesujące. Obie te drużyny bardzo potrzebują punktów, ale walczą o różne cele. W przypadku Kolejorza jest to historyczne mistrzostwo kraju, co wbrew pozorom wcale nie będzie proste. Z kolei Jagiellonia chciałaby spokojnie się utrzymać. Obecnie posiada zaledwie sześć punktów przewagi nad Wisłą Kraków, a to nie jest zbyt dużo. Czy drużynie z Białegostoku uda się ograć rywali? Na pewno będzie to ciekawe starcie, a obejrzysz je w Canal+ Sport i Canal+ Online.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać w TV transmisje z meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok? Jeżeli nie masz Canal+ Sport 4K Ultra, Canal+ Sport 3 lub Canal+ Sport, to zawsze możesz skorzystać jeszcze z Canal+ Online. Wystarczy pobrać na telewizor aplikację od tej platformy i w niej oglądać to spotkanie.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok będzie dostępna w Canal+ Online. Wcześniej jednak musisz zadbać o voucher na tę platformę, który dostaniesz w eWinnerze. Jak go dokładnie możesz zdobyć? To akurat jest bardzo i nie trzeba się przejmować wieloma rzeczami:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Transmisja online w Canal+ będzie także w aplikacji od tej telewizji, którą możesz pobrać na urządzenia z systemem Android lub iOS. Przed startem spotkania Lech Poznań – Jagiellonia Białystok warto na pewno przyjrzeć się temu, jakie jeszcze są dostępne bonusy w eWinner. Grając u tego bukmachera w prosty sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tych drużyn.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy na to spotkanie, które wystawili bukmacherzy. Rywalizacja tych drużyn powinna przynieść nam sporo emocji, a stawiając zakłady u operatorów możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje emocje z oglądania. U operatorów znajdziesz m.in. rynek 1X2, a kursy na niego wyglądają z kolei w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 00:42.

Zdjęcie: pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok?

Spotkanie Lecha z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Lech zagra z Jagiellonią?

Lech Poznań zagra z Jagiellonią Białystok już o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze