Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Górnik Zabrze? Właśnie o tym jest poniższy artykuł. Lech na własnym stadionie jest bardzo silny i na pewno Górnik nie będzie miał prostej przeprawy. Kolejorz jednak jest jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa kraju. Ostatnio jednak ma mały kryzys i musi się wreszcie na dobre przełamać.

Lech Poznań – Górnik Zabrze – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę zawodnicy Lecha Poznań zmierzą się z Górnikiem Zabrze na własnym stadionie. Gospodarze są uważani za bardzo mocnych faworytów, ale czy pokażą swoje silne strony i wygrają? Jeżeli chcą marzyć o mistrzostwie kraju, to w takich starciach muszą zdobywać komplet punktów. Tak się składa, że mecze Ekstraklasy w tym sezonie możesz oglądać m.in. w Canal+ Online, a żeby dostać do niego dostęp możesz wykorzystać poniższy sposób.

Lech Poznań – Górnik Zabrze: gdzie oglądać za darmo?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie obejrzeć za darmo mecz Lecha z Górnikiem to dobrze trafiłeś. Niżej tłumaczymy właśnie, jak możesz odebrać wspomniany voucher. Wcześniej sprawdź jeszcze, jak działa w eWinner zakład bez ryzyka!

Lech Poznań – Górnik Zabrze: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Lechem, a Górnikiem będziesz mógł obejrzeć w platformie streamingowej Canal+ Online. Jest ona również dostępna na telewizor, gdzie wystarczy mieć pobraną apkę od tego dostawcy. Tutaj tłumaczymy, jak zdobyć voucher:

  1. załóż nowe konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny zakład bez ryzyka w eWinner
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Lech Poznań – Górnik Zabrze: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Lecha z Górnikiem? Do tego możesz wykorzystać wersję Canal+ Online na telefon, czy obejrzeć po prostu przez przeglądarkę.

Lech Poznań – Górnik Zabrze: zapowiedź meczu

Tym razem przyjdzie nam obejrzeć starcie Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze, czyli ekip, które są mocno nastawione na grę w ofensywie. Sprawdź, jakie kursy wystawili operatorzy i graj je z zakładem bez ryzyka w eWinner.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 maja 2022 21:09.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać mecz Lecha z Górnikiem?

Spotkanie Lecha z Górnikiem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze