Lech 2 Poznań – GKS Jastrzębie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.04.2024

Piłkarz GKS Jastrzębie podający piłkę

Gdzie oglądać Lech 2 Poznań – GKS Jastrzębie? W najbliższą środę na poziomie II Ligi zmierzą się dwie ekipy walczące o pozostanie na obecnym szczeblu rozgrywek. Rezerwy poznańskiego Lecha podejmą na własnym terenie GKS Jastrzębie, a jeżeli szukacie informacji o transmisji w TV lub streamach online z tego starcia, to zapraszam serdecznie do lektury.

Lech 2 Poznań – GKS Jastrzębie na żywo w TV

Rozgrywki II Ligi wkraczają w decydującą fazę, a walka o najważniejsze cele zapowiada się znakomicie! Także batalia o utrzymanie jest szalenie zawzięta, a biorą w niej udział między innymi drużyny Lecha 2 Poznań, jak i GKS-u Jastrzębie. Samo starcie rozpocznie się w tę środę, a więc 10. kwietnia 2024 roku już o godzinie 12:00! Przechodząc natomiast do informacji o transmisji z tego spotkania, niestety nie znajdziemy jej w TV. Najciekawsze mecze II Ligi niekiedy pokazywane są w TVP Sport, jednak w tym konkretnym przypadku podobnej opcji zabraknie. A jak wyglądają aktualne kursy na to spotkanie?

Lech 2 Poznań – GKS Jastrzębie: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to gdzie będzie można zobaczyć rywalizację Lecha 2 Poznań z GKS-em Jastrzębie na żywo? Mecz ten będzie dostępny na żywo w Internecie w formie streamu online! W sezonie 2023/24 wszystkie spotkania II Ligi znajdziemy na platformie WP Pilot. Tam należy utworzyć swoje konto, a następnie dokonać zakupu miesięcznego pakietu w cenie 34.99 PLN. Co ciekawe, 5 PLN z tej sumy przeznaczane jest na wsparcie dowolnego klubu! Jeżeli jesteście więc kibicami rezerw Lecha lub GKS-u, to wykupując odpowiedni pakiet w WP Pilot możecie dołożyć cegiełkę do rozwoju drużyny!

Gdzie oglądać Lech 2 Poznań – GKS Jastrzębie?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziecie wiedzieć, gdzie oglądać II Ligę, jak i spotkanie Lecha 2 Poznań z GKS-em Jastrzębie! Prawa transmisyjne do wspomnianych rozgrywek w obecnym sezonie posiada WP Pilot i to właśnie na tej stronie internetowej odnajdziemy legalne i bezpieczne streamy online ze wszystkich spotkań. Niestety w Polsce brakuje darmowych alternatyw, bo tylko nieliczne mecze pokazywane są w TVP Sport. Na koniec polecam zerknąć na najlepsze aplikacje bukmacherskie i trzymam kciuki za jak najlepsze spotkanie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze