Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon europejskich zmagań w League of Legends. Już w piątek, 22 stycznia, o godzinie 18:00 G2 Esports zmierzy się z MAD Lions, co zainauguruje rozgrywki LEC 2021. Spring split rozpocznie się od starcia z udziałem Jankosa i paru innych gwiazd. Czy najlepszy polski esportowiec 2020 roku sięgnie po kolejne puchary w najlepszej lidze na Starym Kontynencie? Zobaczcie, jakie są przewidywane typy i kursy bukmacherskie na mecze LEC 2021. Nie przegapcie bonusów, jakie możecie zgarnąć u polskich bukmacherów!

LEC 2021: zakłady, typy i kursy bukmacherskie na League of Legends

W piątek, 22 stycznia, rozpocznie się kolejny sezon zmagań w Europie w League of Legends. Wiosenne rozgrywki LEC 2021 zainauguruje starcie G2 Esports z MAD Lions, czyli dwóch, dobrych drużyn. G2 to silna, europejska marka, która złożyła zespół z samych gwiazd, a ich dżunglerem jest Marcin “Jankos” Jankowski. Z kolei Lwy mają sporo do udowodnienia po niepowodzeniach w 2020 roku. Z tej okazji przygotowałem przegląd typów i kursów bukmacherskich na zakłady długoterminowe, a także pierwsze mecze tego sezonu. 

Jeżeli nie chcecie przegapić żadnych typów bukmacherskich, to pamiętajcie o naszej zakładce “typy na League of Legends”, w której publikujemy analizy przedmeczowe i propozycje zakładów, jakie można zagrać. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kto faworytem do wygrania Spring Splitu LEC 2021?

Wśród faworytów do wygrania Spring Splitu w LEC wymienia się przede wszystkim G2 Esports, Fnatic oraz Rogue. Te trzy drużyny mają największe szanse na to, żeby wygrać całe zmagania. Sezon jest długi, ale poziom bardzo wyrównany, więc nie ma wiele miejsca na wahania formy. Wydaje się, że najstabilniejszą drużyną jest G2, które w grudniu sprowadziło do swojego zespołu Rekklesa. Ten zastąpił Perkza, który odszedł do Cloud9 (Ameryka). Światowej klasy strzelec to niewątpliwie ogromne wzmocnienie dla europejskiego giganta, a także duża pomoc dla Capsa i Jankosa – dwóch najmocniejszych punktów G2. Kursy bukmacherskie w STS na zwycięzcę także faworyzują dość mocno G2, gdyż wynoszą 1.32 (drugie Fnatic to aż 5.00). 

Skoro jesteśmy już przy szansach Fnatic na wygraną, to warto powiedzieć o tej drużynie nieco więcej. Gra FNC skupia się głównie wokół Polaka – selfmade’a, a wcześniej także Rekklesa. Jednak teraz druga, najlepsza drużyna Europy w 2020 roku musi sobie radzić bez utalentowanego strzelca. Wydaje się, że bez niego szanse na trofeum są nieco mniejsze, a miejsce po nim zajął Upset, który również jest dość utalentowanym zawodnikiem, ale nieco słabszym. Szanse Fnatic stawiałbym na równi z Rogue, które zmieniło swój skład. Do drużyny dołączyli Odoamne, klasowy top-laner, a także polski wspierający – Trymbi. Ta dwójka ma wnieść nową jakość i co prawda według kursów nie ma teoretycznie większych szans, gdyż te wynoszą 8.00, jednak uważam, iż realnie może powalczyć o zwycięstwo. Przejdźmy więc do pozostałych kursów oraz typów na esportowe mecze LEC 2021.

lec 2021 sts oferta

Zakłady i kursy bukmacherskie na LEC 2021

Skoro już znacie kursy bukmacherskie na zwycięzców Spring Split, to dobrze byłoby przyjrzeć się również zakładom na pierwsze miejsce. W tym wypadku najciekawszą ofertę znowu ma STS, a także forBET, który często daje swoim klientom nowe możliwości. Pierwszy weekend będzie obfitował w aż trzy dni zmagań, więc z każdego dnia wybrałem najciekawsze starcie, a także mnożniki na nie (odpowiednio piątek, sobota, niedziela):

STS:

 • G2 Esports vs. MAD Lions – 1.30 vs. 3.15
 • Fnatic vs. Rogue – 1.60 vs. 2.15
 • Fnatic vs. Schalke 04 – 1.42 vs. 2.60

forBET:

 • G2 Esports vs. MAD Lions – 1.30 vs. 3.31
 • Fnatic vs. Rogue – 1.61 vs. 2.21
 • Fnatic vs. Schalke 04 – 1.44 vs. 2.63

Co ciekawe, w forBET znajdziecie też ponad 40 zakładów na każde ze spotkań LEC 2021. Wśród nich są chociażby czas trwania mapy, handicap eliminacji, która drużyna będzie miała więcej zabójstw, czy over fragów. W przypadku G2 i Fnatic (faworyci swoich starć) kursy na +14.5 eliminacji wyglądają tak:

 • G2 Esports – 1.82
 • Fnatic (w meczu z Rogue) – 2.18
 • Fnatic (w meczu z Schalke 04) – 2.01

forbet oferta lec 2021

Zakłady i typy bukmacherskie na LEC 2021

Typy bukmacherskie na mecze LEC 2021 nie są wcale takie proste. To pierwsze mecze sezonu, o czym warto pamiętać, więc mogą występować spore wahania formy. Jednak G2 Esports już na starcie musi udowodnić, że ten super team ma prawo działać. Z kolei Fnatic czekają dwie trudne przeprawy – w starciach z Rogue i Schalke 04. O ile samo zwycięstwo jest dość ryzykowne, tak zapowiada się, że będą to dość otwarte starcia, więc można spróbować zakładów singlowych na to, że będzie +14.5 eliminacji.

Zagranie na esport

Często w takich spotkaniach fragi sypią się bardzo szybko, gdyż drużyny walczą o ważne obiekty na mapie. Całościowo fnatic wygląda na bardziej stabilny zespół, co na pewno też waży na jego formie. Więcej propozycji znajdziecie w zakładce typy dnia, gdzie przygotowujemy analizy przedmeczowe i propozycje tego, co można zagrać. 

Bonusy bukmacherskie na LEC 2021

Jeżeli planujecie zacząć obstawiać mecze League of Legends lub po prostu szukacie ciekawych promocji, to dobrze trafiliście. W STS jest bonus, który można zgarnąć za założenie konta z naszym specjalnym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Ten zapewni Wam takie rzeczy, jak:

 • 1200 złotych bonusu od depozytu
 • 230 złotych zakład bez ryzyka
 • 30 złotych freebet
⌚ Kiedy rozpoczynają się rozgrywki w LEC w 2021 roku?

Rozgrywki LEC w 2021 roku rozpoczną się od Spring Splitu, czyli wiosennej rundy. Pierwsze spotkania zaplanowano 22 stycznia, a sezon rozpocznie starcie G2 Esports z MAD Lions, które odbędzie się o godzinie 18:00.

🍀 Gdzie znajdę typy bukmacherskie na LEC 2021?

Typy bukmacherskie na spotkania LEC w 2021 roku znajdziesz na Zagranie. Nasi eksperci przygotowują propozycje kuponów oraz analizy przedmeczowe, które pomogą podjąć decyzję.

💪 Kto jest faworytem do wygrania LEC 2021?

Faworytem do wygrania Spring Splitu LEC w 2021 roku jest niewątpliwie G2 Esports. To drużyna Jankosa, najlepszego, polskiego esportowca 2020 roku, która ma największy potencjał na Starym Kontynencie.