Le Havre – Rennes: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.02.2024

Bertug Yildirim

Gdzie oglądać mecz Le Havre – Rennes? Jednym z niedzielnych meczów w Ligue 1 będzie pojedynek Le Havre z Rennes. Masz ochotę prześledzić ten pojedynek w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Le Havre – Rennes, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Le Havre a Rennes odbędzie się 11 lutego 2024 o godzinie 13:00, a jego areną będzie Stade Oceane. W teorii lepszym zespołem są tutaj goście, który w ostatnich tygodniach prezentują świetną formę i wygrali siedem ostatnich starć. Le Havre natomiast nie wygrało żadnego z trzech poprzednich meczów. Kto tutaj wygra? Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek w TV i się o tym przekonać, to transmisję znajdziesz w Eleven Sports 2.

Le Havre – Rennes: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten obejrzysz też w formie streamu online w aplikacji mobilnej STS. U tego operatora możesz oglądać mecze Ligue 1 pod warunkiem regularniej gry. Co należy zrobić, by korzystać z STS TV? Zobacz:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Le Havre – Rennes?

Mecz Le Havre – Rennes możesz obejrzeć w STS. U tego operatora możesz śledzić transmisje starć Ligue 1 oraz wielu innych ciekawych lig i rozgrywek pucharowych. Dostęp do streamów otrzymasz w przypadku regularniej gry. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, zachęcam do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, zagraj swój pierwszy kupon i odbierz zwrot na depozyt w przypadku porażki. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Loic Baratoux/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze