Le Havre – Olympique Marsylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Piłkarze Marsylii

Gdzie oglądać mecz Le Havre – Olympique Marsylia? W niedzielny wieczór odbędzie się mecz Le Havre z Marsylią w 34. kolejce Ligue 1. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek w TV lub internecie, zovbacz, gdzie znaleźć jego stream online oraz transmisję. Życzę przyjemnej lektury i miłego oglądania!

Le Havre – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Mecz Le Havre z Marsylią rozegrany zostanie 19 maja 2024 o godzinie 21:00 na Stade Oceane. Zespół gospodarzy nie musi już martwić się o utrzymanie, więc może zagrać na przysłowiowym luzie, z kolei OM dalej walczy o miejsca w europejskich pucharach, dlatego będzie potrzebować tutaj kompletu punktów. Chcesz obejrzeć ten mecz w TV? Jego transmisja łączona z pozostałymi meczami 34. kolejki Ligue 1 w formie MultiFoot dostępna będzie w Eleven Sports 3. Zobacz też, jak korzystać z transmisji u bukmacherów.

Le Havre – Olympique Marsylia: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Ligue 1 przez internet? Stream online omawianego starcia znajdziesz w Fortuna TV. U tego operatora możesz otrzymać dostęp do streamów, które znajdziesz w sekcji zakładów live. Co trzeba zrobić, by móc cieszyć się dostępem do transmisji? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj przynajmniej jeden kupon w ciągu tygodnia
  4. Utrzymuj dodatnie saldo
  5. Korzystaj z bogatej oferty streamów w apce mobilnej
  6. Miłego oglądania!
Transmisje Fortuna Ligue 1

Gdzie oglądać Le Havre – Olympique Marsylia?

Mecz Le Havre – Marsylia obejrzysz w Fortuna TV. U tego bukmachera możesz oglądać nie tylko mecze Ligue 1, ale też innych ciekawych rozgrywek ligowych oraz pucharowych, więc z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem i skorzystaj z trzech zakładów bez ryzyka do 100 PLN. Obstaw trzy pierwsze kupony, a jeśli nie trafisz, to w każdym przypadku otrzymasz zwrot całej stawki do 100 PLN! Zwrócone środki trafiają na konto depozytowe, więc są gotowe do wypłaty od razu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Sylvain Thomas/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze