Nareszcie! Dzisiaj o godz. 9:00 na platformie Netflix ukazał się cały 4. sezon serialu La Casa de Papel, czyli po prostu Domu z Papieru. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że serial ten stał się światowym hitem, a Polacy oszaleli na jego punkcie. Wszyscy zastanawialiśmy się jak potoczą się losy Profesora i jego szajki. Dzisiaj na szczęście już to wiemy! Zastanówmy się jednak czy dzisiaj wieczorem Casa de Papel będzie na 1. miejscu najlepiej oglądanych seriali na Netflixie?

Dom z Papieru powrócił!

Oj, wiele osób czekało na tę chwilę, ale wreszcie wszyscy się doczekaliśmy. Muszę przyznać, że jestem wielkim fanem hiszpańskiej produkcji i z wielką uwagą śledzę losy Rio, Tokio, Denvera czy Nairobi. Na szczęście od dzisiaj możemy oglądać kolejny, 4. już sezon, tego niesamowitego serialu! Jesteś z nami?

Zapewne większość doskonale zna ten serial, ale niewykluczone, że są z nami osoby, które nic o nim nie słyszały. Dom z Papieru to serial, który opowiada o grupie przestępców, którzy prowadzeni przez tajemniczego Profesora napadają na hiszpańską mennicę. Nie będę mówił nic więcej, żeby nie spojlerować. Wspomnę tylko, że serial odniósł gigantyczny sukces i jest komentowany i oglądany na cały świecie! Naprawdę warto poznać tę niesamowitą, hiszpańską produkcję!

Typuj Dom z Papieru bezryzyka ze zwrotem na konto główne!

Specjalnie z okazji premiery 4. sezonu przygotowaliśmy dla Was specjalny typ. Obstawiać możesz to, czy serial Dom z Papieru znajdzie się na 1. miejscu na liście TOP10 na Netflixie o godz. 20:00? Moje zdaniem na ten temat znajdziesz poniżej, ale pozwól, że wspomnę o czymś naprawdę ważnym.

dom z papieru typ BETFAN

Jeśli założysz konto w BETFAN z kodem promocyjnym: 3100PLN, to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Co to oznacza? Jeśli Twój typ okaże się nietrafiony, to na Twoje konto wróci postawiona suma, którą będziesz mógł od razu wypłacić! Brzmi dobrze, prawda?

Więcej na temat zakładu bez ryzyka w BETFAN

Dom z Papieru 4 – co obstawiać?

Wiesz już jak wielki jest potencjał tego serialu i poznałeś już typ, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Mam dla Ciebie jednak dużą podpowiedź, z której możesz skorzystać. Naszym zdaniem serial Dom z Papieru nie będzie dzisiaj TOP1 na liście Netflixa! Powodów jest kilka i już śpieszę z wytłumaczeniem:

  • Dom z Papieru jest serialem, który za rywali ma tak wielkie produkcje jak ‚365 dni’ czy ‚The Meg’. W dodatku wśród seriali na 1. pozycji jest nadal serial ‚TOY BOY‚. Zdetronizowanie tak dużych rywali w kilka godzin może być naprawdę trudne!

filmy netflix

  • Część osób mogła przegapić premierę. Trzeba przyznać, że piątek o godz. 9:00 nie jest oczywistym wyborem na premierę i część widzów dopiero teraz dowiedziała się o tym, że cały sezon jest już dostępny.
  • Pomimo kwarantanny większość z nas nadal pracuje i dopiero późnym popołudniem lub wieczorem weźmie się za oglądanie.
  • Takiego serial nie ogląda się samemu tylko parami, o ile nie całymi rodzinami, a to powoduje, że oglądalność może być nieco niższa.
  • Z kolei Ci którzy wiedzieli o premierze mogli czekać na sprzyjające warunki czyli piątkowy oraz sobotni wieczór. Moim zdaniem tak właśnie się stało!

Z wymienionych powodów stawiam na to, że Casa de Papel nie będzie dzisiaj TOP1 na Netflixie o godz. 20:00! Też tak uważasz?

Zakład bez ryzyka w STS do 150 złotych:

1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/stsbezryzyka
2. Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
3. Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN
zwrotu (minus podatek).
4. Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
5. Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
6. Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
7. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
8. Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
9. Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kliknijcie w zdarzenie, a otworzy Wam się oferta z typem! -> Kliknij tutaj

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typ na Casa de Papel

Casa de Papel sezon 4. – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 4. już sezonu Domu z Papieru zadebiutował na platformie Netflix dzisiaj (03.04) o godz. 9:00. Ten oraz setki innych seriali oraz filmów możesz oglądać poprzez założenia konta. Możemy się domyślać, że z czasem odcinki pojawią się na jakiś nielegalnych stronach, ale po co czekać i oglądać w gorszej jakości? Skoro korzystamy z usług legalnych bukmacherów, to i La Casa de Papel oglądajmy legalnie 🙂

Ja już plan na wieczór mam! Tylko bardzo proszę bez spoilerów!

A jeśli się zastanawiasz czy warto oglądać Dom z Papieru to zerknij na poniższy zwiastun:

Fot. wyróżniające: paolo_fashionstreet / Shutterstock.com

Fot. w artykule: JOCA_PH / Shutterstock.com