W ramach piłkarskiej soboty lądujemy w przepięknej Florencji, gdzie miejscowa ACF Fiorentina zagra z dominatorem Serie A, Juventusem Turyn. Mistrzowie Włoch pokonują rywala za rywalem i są zdecydowanie na prowadzeniu w tabeli. Czy gospodarze będą kolejnym trofeum w kolekcji Starej Damy? Jakie opinie na ten temat ma Totolotek, czyli najstarszych bukmacher w Polsce? 

Totolotek opinie – dowiedz się więcej 

ACF Fiorentina – Juventus Turyn (18:00) 

Jeśli porównać formę ACF Fiorentiny do jakieś liczby, to ekipa, w której składzie jest Bartłomiej Drągowski, byłaby drużyną na ,,jedynkę”. Dlaczego? Bo każde z pięciu ostatnich spotkań zespołu z Florencji kończyło się remisem i to właśnie występy jednopunktowe dominują, jeśli spojrzymy na dorobek Fioletowych. Po 13 kolejkach meczów Fiorentina ma na swoim koncie 18 punktów, co daje jej miejsce w środku tabeli Serie A. Wygląda na to, że seria remisów nie będzie kontynuowana, bo na Stadio Artemio Franchi przyjedzie mistrz Włoch. 

Juventus Turyn praktycznie nie traci punktów na krajowym podwórku. Z 13 występów Stara Dama wygrała 12, a jedyna wpadka miała miejsce przeciwko Genoi Krzysztofa Piątka. O tym, na jakim poziomie jest Juve, świadczy fakt, że ową wpadką był remis. Wszystko wskazuje na to, że zespół Wojciecha Szczęsnego sięgnie po swój ósmy tytuł z rzędu. Przewaga nad drugim SSC Napoli już teraz wynosi osiem punktów.  

Ale czy mogliśmy mieć inne oczekiwania względem drużyny, do której latem dołączył Cristiano Ronaldo? Raczej nie. Portugalczyk na ligowych murawach zdobył już dziewięć goli i już tylko jednego trafienia brakuje mu do lidera klasyfikacji najlepszych strzelców, Krzysztofa Piątka.  

Jakiego scenariusza możemy spodziewać się dzisiaj? Jakie opinie na temat tego pojedynku ma najstarszy bukmacher w Polsce? Nie zdziwi Cię pewnie to, że to goście są stawiani w roli faworyta do zdobycia trzech punktów. 

Kursy w Totolotku na mecz Fiorentina – Juventus 

Stara Dama i rządzi we Włoszech. Nie inaczej powinno być dzisiaj na Stadio Artemio Franchi: 

 

Kurs na Juventus jest i tak zaskakująco wysoki jak na to, jak Cristiano Ronaldo i spółka spisują się w Serie A. Jakie są tego powody? Myślę, że postawa Fiorentiny u siebie może mieć duży wpływ. Fioletowi nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie na własnej murawie, wygrywając aż cztery z sześciu. Trzeba jednak oddać, że rywale nie byli najwyższych lotów, a najlepszym z nich była AS Roma, która zresztą wywiozła punkt z Florencji. Kolejna sprawa – historia rywalizacji. Starcia tych ekip w poprzednim sezonie kończyły się wygranymi gospodarzy.  

A jak wypadają zakłady na liczbę bramek? W spotkaniach Juventusu zazwyczaj jest taka tendencja, że opcja ,,poniżej” ma niższy kurs, ale ten w tym przypadku i tak jest zadziwiająco wysoki. Oby opinie Totolotka były błędne, bo jednak lepiej zobaczyć pojedynek pełny bramek niż nudne 1-0, chyba zgodzisz się ze mną?