Mieliśmy kilka dni przerwy związanej z kadrami, jednak już dzisiaj swoje zmagania wznawia Liga Narodów. W związku z tym przeglądamy LVBET opinie przed meczem Chorwacji z Hiszpanią, który zostanie rozegrany w Zagrzebiu. Oba zespoły mają o co grać, dlatego też czeka nas ciekawe spotkanie!

LVBET opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze

Chorwacja vs Hiszpania – zapowiedź meczu, kursy główne i LVBET opinie

Reprezentacja Chorwacji po mundialu musi się zmagać z kilkoma problemami. Pierwszym i zdecydowanie najważniejszym aspektem jest zakończenie kariery w kadrze przez Mandzukića i Subasića. Podstawowy bramkarz i jeden z najlepszych napastników świata odgrywali fundamentalne role w ekipie Zlatko Dalića. Hrvatska do tej pory nie zdobyła żadnego gola w ramach Ligi Narodów. Rozegrali dwa spotkania, w których: przegrali 6:0 z Hiszpanią na wyjeździe i przed własną publicznością zremisowali z Anglią 0:0. Nastroje w tej drużynie są dalekie od idealnych, jednak w przypadku wygranej nad La Furja Roja będą mieli wszystko w swoich rękach.

Luis Enrique udanie rozpoczął reprezentacyjną przygodę. Były trener Barcelony wystartował od trzech kolejnych zwycięstw, jednak w ostatnim spotkaniu jego drużyna przegrała 3:2 z Anglią na własnym boisku. Jednocześnie było to przerwanie passy Hiszpanii, która nie zwykła przegrywać na swojej ziemi. La Furja Roja w przypadku wygranej z Chorwacją zapewni sobie zwycięstwo w grupie. Do tej pory wszystkie spotkania pod wodzą nowego trenera kończyli z rezultatami +2,5 gola. Jak prezentują się kursy główne przed tym meczem?

LVBET opinieLVBET opinie:

Analizując opinie legalnego bukmachera, trzeba zauważyć, że za faworyta tej rywalizacji uznaje on ekipę gości. Kurs na zwycięstwo Hiszpanii w Zagrzebiu wynosi 2.11. Za wygraną Chorwacji otrzymujemy przelicznik 3.55, natomiast remis 3.3. Warto również zwrócić uwagę na podpórkę w stronę gospodarzy, która wynosi 1.65.

Opcje dodatkowe i LVBET opinie przed meczem w Zagrzebiu

Hiszpania pod wodzą Luisa Enrique to overowa drużyna. Tak jak wcześniej wspomniałem, wszystkie spotkania z udziałem tego zespołu zakończyły się wynikiem +2,5 gola. Chorwacja zanotowała taki wynik w dwóch z trzech rywalizacji. Oba zespoły mają w swoich składach piłkarzy, którzy w każdej chwili są w stanie przesądzić o losach meczu. Jakości w ofensywie i środku pola nie brakuje, dlatego kurs 2.13 na +2,5 gola jest zaskakująco wysoki. Moim zdaniem warto skorzystać z tej opcji.

  • +2,5 gola – 2.13

LVBET opinie przewidują, że zobaczymy underowe spotkanie, dlatego też kurs na -2,5 gola wynosi 1.73. Chorwacja do tej pory nie zdobyła bramki w Lidze Narodów, co może być swego rodzaju usprawiedliwieniem dla takich przeliczników, jednak warto pamiętać, że kiedyś muszą przełamać złą passę.

A teraz ciekawostka. Uwaga, Hiszpania w każdym z kolejnych 28 meczach zdobywała bramkę. Po raz ostatni, La Furja Roja nie trafiła do siatki dokładnie 27 czerwca 2016 roku na Euro 2016 w rywalizacji z Włochami. Pięć z sześciu poprzednich starć tego zespołu to wynik BTTS. Chorwacja w dwóch z trzech meczów nie zdobyła gola, jednak patrząc szerzej, można zauważyć, że siedem z dziewięciu kolejnych rywalizacji to wyniki BTTS. Kurs, że zobaczymy bramkę z obu stron w tym spotkaniu, wynosi dokładnie 1.88.

BTTS – 1.88

Analizując wystawione kursy i LVBET opinie, łatwo zauważyć, że bukmacher nie spodziewa się wielu bramek, jednak kurs na BTTS i jego brak jest zbliżony, ponieważ wynosi odpowiednio – 1.88 dla opcji nie i 1.85 – na tak.