Kurs 300.00 na zwycięstwo Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy

Robert Andrich, Jeremie Frimpong

22 maja o 21:00 na stadionie w Dublinie dojdzie do finału Ligi Europy, w którym zagrają ze sobą Atalanta oraz Bayer Leverkusen. Specjalnie na ten mecz bukmacher forBET przygotował promocję na ten mecz, w której możesz zagrać o 300 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w akcji? Sprawdź, jak zagrać kurs 300,00 na finał LE w forBET!

300 PLN bonusu za zwycięstwo Bayeru w finale LE od forBET!

Rozgrywany w środowy wieczór mecz Atalanty z Bayerem Leverkusen w finale Ligi Europy to niezwykle interesująca rywalizacja. Na papierze jej faworytem jest kapitalnie dysponowana w tym sezonie drużyna świeżo upieczonych mistrzów Niemiec, która staje przed szansą przejścia przez całe rozgrywki 2023/24 bez ani jednej porażki. Przed tym zespołem jeszcze finał LE oraz finał DFB Pokal, więc do wykonania zadania pozostały jeszcze dwa kroki, a pierwszy z nich może ona postawić już w środowy wieczór w Dublinie. Jeśli nie masz jeszcze konta w forBET, a masz przeczucie, że to Bayer wygra finałowy mecz w Lidze Europy, możesz zagrać swój typ po kursie 300,00, korzystając ze specjalnej promocji. Oto jej warunki:

  1. Załóż konto z użyciem linku: https://www.zagranie.com/goto/forbet
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj singla za przynajmniej 1 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Bayeru Leverkusen (rynek 1X2, oferta przedmeczowa)
  5. Jeśli zagrasz za minimum 20 PLN, kupon zostanie zaliczony do zakładu bez ryzyka
  6. Udało Ci się trafić? Otrzymasz 300 PLN bonusu!
  7. W ten sposób obstawiasz z kursem 300,00
  8. Powodzenia!
Promocja finał LE forBET

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółowych warunków akcji, napisz do nas lub sprawdź regulamin dostępny na stronie operatora.

Opisana wyżej promocja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ to Bayer jest wyraźnym faworytem tej rywalizacji, dlatego szanse na to, że akurat on wygra, należy ocenić wysoko. Promocyjny kurs w forBET na taki obrót zdarzeń to aż 300,00, a ponieważ ryzykujesz zaledwie 1 PLN, możesz niewielkim kosztem powalczyć aż o 300 PLN na grę! Zachęcam zatem do skorzystania z tej promocji i rejestracji w forBET z naszym kodem. Zieloności!

Oto przykładowy kupon biorący udział w akcji:

kupon przykład promocja Atalanta - Bayer forBET

Obrazek w tle: fot. Mattia Vian/IPA Sport/ipa-agency.net/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze