Jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera Superbet, to teraz jest idealny moment, żeby to zmienić. Już dzisiaj kończymy fazę grupową Ligi Mistrzów 2021/22 i jednym z najciekawszych spotkań jest starcie Bayernu z Barceloną. Duma Katalonii zapewni sobie awans jeśli wygra mecz, ale gospodarze mają zupełnie inne plany, a ostatnio znajdują się w bardzo dobrej formie. Jeśli Bayern strzeli dzisiaj gola, to kurs na takie zdarzenie zostanie podniesiony do… 20.00! Taka sytuacja jest bardzo możliwa i naprawdę szkoda by było z tego nie skorzystać! Poniżej wszystkie szczegóły akcji!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Nasze typy na mecz Bayern – Barcelona znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/bayern-barcelona-typy-8-12-2021/

Kurs 20.00 za bramkę Bayernu

Jeśli podobnie jak my sądzisz, że dzisiaj piłkarze z Monachium strzelą przynajmniej jednego gola, to warto postawić taki zakład u bukmachera Superbet. Pierwsze co musisz zrobić, żeby wziąć udział w promocji, to założyć konto z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/superbet. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt w kwocie co najmniej 50 zł. Kolejny krok to postawienie kuponu za dyszkę, który będzie zawierał typ na bramkę Bayernu. Jeśli kupon zostanie rozstrzygnięty jako zwycięski, otrzymasz wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 188,49 złotych, który odpowiada kursowi 20.00.

Superbet
Bayern strzeli gola w meczu z Barceloną
20.00

Zasady promocji:

 • Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE do 08.12 do godz. 21:00 i dokonaj wpłaty na co najmniej 50 PLN.
 • Postaw kupon za 10 PLN.
 • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 • Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Bayernu (zakład z grupy „1. drużyna strzeli gola”).
 • Bonus to powiększony kurs w wysokości 20.00 na gola Bayernu w meczu z Barceloną z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.
 • Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza.

Jeśli nie masz konta u bukmachera Superbet i tego nie zmienisz, a Bayern strzeli przynajmniej jednego gola, co jest bardzo prawdopodobne, to koło nosa przeleci Ci prawie 200 PLN! Decyzję zostawiam Tobie 😉

Zasady obrotu bonusem w SUPERBET:

 1. Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
 2. Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
 3. Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinację wynosi co najmniej 1.80.
 4. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
 6. Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub takie, na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).
 8. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 9. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego, dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana
 10. Kupony anulowane lub takie, na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze