Podczas gali UFC 267 dojdzie do pojedynku Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą. Polak przez wiele osób jest faworyzowany, ale wcale nie będzie miał tutaj prostej przeprawy. Rywal naszego rodaka ma bilans 32-7-0, więc widać po tym, że będzie stanowił trudne wyzwanie dla Błachowicza. W Superbet z kodem promocyjnym możesz obstawić tę walkę i zagrać wygraną Janka z kursem 20.00!

Wygrana Błachowicza z kursem 20.00!

Jan Błachowicz jest zdecydowanie najpopularniejszym, profesjonalnym zawodnikiem z naszego kraju, który rywalizuje w UFC. Polak walczy w wadze pół ciężkiej, a dotychczas jego łączny bilans to 28-8-0. Z walki na walkę widać także, że Błachowicz progresuje i możemy się spodziewać, iż tym razem będzie wyglądał jeszcze lepiej, niż ostatnio. Jego rywalem będzie Gloveir Teixeira z bilansem 32-7-0.

Warunki fizyczne wskazują na Jana Błachowicza, bowiem Polak ma większy zasięg ramion. Co ciekawe wzrost i waga obu zawodników są niemal identyczne. Błachowicz jednak jest o cztery lata młodszy, co też pozytywnie wpływa na jego kondycje. Takie walki warto obstawiać z różnymi bonusami i tak się składa, że w Superbet kod promocyjny da Ci możliwość obstawienia bez ryzyka lub w ramach ciekawej promocji!

blachowicz ufc 267

Superbet daje kurs 20.00 na zwycięstwo Jana Błachowicza. To świetna promocja, ale skierowana tylko do nowych graczy. Pozostałe zasady to:

  • załóż konto w dniach 28.10.2021-30.10.2021
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zagraj pierwszy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Błachowicza
  • maksymalna stawka to 10 PLN
  • kurs będzie automatycznie wynosił 20.00

Jeżeli Błachowicz wygra, to dostaniesz ponad 12 złotych w formie wygranej z kuponu, a także 188 złotych jako bonus. Ten należy zaakceptować w ciągu trzech dni, a następnie masz siedem dni na obrócenie nim trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (na kuponach AKO każdy z typów musi mieć kurs minimum 1.30). Jak spełnisz te warunki, to będziesz mógł wypłacić środki.

100 PLN w promocji Super Nokaut

Jeżeli Jan Błachowicz wygra przez KO lub TKO, to Superbet płaci dodatkowy bonus:

  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w pierwszej rundzie – 100 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w drugiej rundzie – 75 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w trzeciej rundzie – 50 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w czwartej rundzie – 25 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w piątej rundzie – 25 PLN

Więcej typów na walkę Błachowicz – Teixeira znajdziesz w naszej zapowiedzi!

Tym bonusem również należy obrócić, jednak zaledwie dwukrotnie. Minimalny kurs to 1.80, ale czas na to wynosi zaledwie trzy dni, więc trzeba się śpieszyć.

Zdjęcie: Grzegorz Granica / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze