W środę czeka nas wielki finał Ligi Konferencji, w którym AS Roma podejmie Feyenoord. Z całą pewnością będzie to ciekawa starcie, co widzimy m.in. po podejściu do niego przez Mourinho. AS Roma zdecydowanie jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że Feyenoord nie ma szans. W Superbet jest specjalny bonus do zgarnięcia w postaci kursu 100.00 na wygrany zakład na zwycięzcę meczu Roma – Feyenoord. Jak go zgarnąć? Więcej o tym piszemy niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100 na wygraną Romy lub Feyenoordu

Do finału Ligi Mistrzów pozostało jeszcze kilka dni, ale wcześniej w europejskich pucharach czeka nas jeszcze jedno, prawdopodobnie dość ciekawe widowisko. Mowa tutaj o finale Ligi Konferencji, w którym AS Roma zagra z Feyenoordem. Rzymianie naturalnie są faworytami w tej rywalizacji, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Na pewno podopieczni Mourinho podejdą do tej rywalizacji bardzo zmotywowani, co zresztą widać po jego wypowiedziach.

W Superbecie, który ma dobre opinie, możesz zagrać kurs 100.00 na wygraną AS Romy lub Feyenoordu. To świetna promocja dla nowych graczy, więc warto z niej skorzystać. Najpierw jednak musisz mieć założone konto, co możesz zrobić klikając w ten przycisk:

Promocja obowiązuje w okresie od dnia 23.05.2022 roku do dnia 25.05.2022 roku i w tym czasie trzeba się zarejestrować u tego bukmachera. Jak już masz swoje konto, to kolejne kroki są dość proste:

  • Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  • Zagraj pierwszy kupon po założeniu konta na mecz Roma – Feyenoord
  • Musi to być singiel z oferty przedmeczowej
  • Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięzcę meczu Roma – Feyenoord
  • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN

Jeżeli trafisz swój typ, to otrzymasz 200 PLN bonusu od bukmachera (2PLN * kurs 100.00). Przed wypłatą środków musisz jeszcze nimi obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku kuponów AKO, każdy z typów musi mieć kurs na poziomie co najmniej 1.30. Masz na to siedem dni, więc jest to dość dużo czasu i nie powinno być z tym żadnych problemów.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze