Kurs 100.00 na zwycięzcę meczu Arka Gdynia – GKS Katowice

Karol Czubak, Olaf Kobacki

W niedzielne popołudnie odbędzie się jeden z meczów 34. kolejki 1. Ligi, a konkretnie starcie Arki Gdynia z GKS-em Katowice, którego stawką będzie bezpośredni awans do Ekstraklasy. Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, jak skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej na ten mecz przez Superbet i jak zagrać o 200 PLN bonusu!

Bonus 200 PLN za trafiony typ na zwycięzcę meczu Arka Gdynia – GKS Katowice w 34. kolejce 1. Ligi od Superbet!

Pojedynek Arki z GKS-em Katowice w ostatniej kolejce 1. Ligi zapowiada się niezwykle interesująco. Arkowcy przez porażkę z Lechią w ubiegłej serii spotkań dalej muszą walczyć o bezpośredni awans do Ekstraklasy, do którego potrzebują minimum jednego punktu. Tuż za drugą w tabeli Arką jest jednak ekipa GKS-u Katowice, która traci do Gdynian trzy punkty, a ponieważ jesienią w rywalizacji tych ekip padł remis, wygrana Gieksy sprawi, że to ona rzutem na taśmę wskoczy do Ekstraklasy. Emocji będzie więc tutaj co niemiara. W Superbet możesz nieco podnieść ich dawkę, bo jeśli nie masz jeszcze tam konta, możesz zagrać typ na zwycięzcę tego pojedynku z kursem 100,00! Masz przeczucie, kto będzie tutaj górą? Zagraj o 200 PLN bonusu! Oto szczegóły promocji:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na przynajmniej 50 PLN i zagraj kupon SOLO za minimum 2 PLN, na którym znajdzie się typ na wygraną Arki lub GKS-u Katowice (rynek 1X2, oferta przedmeczowa)
  4. Jeżeli uda Ci się wygrać, na Twoje saldo bonusowe trafi 200 PLN
  5. Powodzenia!
Promocja Arka - GKS Katowice Superbet

Dokładny regulamin akcji znajdziesz pod linkiem: https://superbet.pl/wiki/200-pln-za-zwyciezce-meczu-arka-gks-katowice-052024

Oto przykładowy kupon biorący udział w promocji:

Przykład kupon promocja Superbet Arka - GKS Katowice

Obrazek w tle: fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze