Kurs 100.00 na wygraną reprezentacji Hiszpanii z Albanią w Superbet!

Nico Williams przy piłce

Reprezentacja Hiszpanii w najbliższy poniedziałek zawalczy o 3. zwycięstwo na Euro 2024, a rywalem La Furia Roja będzie zespół Albanii. Faworyt tej batalii będzie oczywisty, a nowi gracze w Superbet będą mogli obstawić wygraną Hiszpanów po specjalnym kursie 100.00! Wszystkie zasady i reguły akcji promocyjnej w poniższym tekście.

baner Superbet na Albania - Hiszpania

Bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom możliwość skorzystania ze specjalnej promocji, w ramach której obstawić można triumf Hiszpanii z Albanią po podwyższonym kursie! Wynosi on obecnie aż 100.00, a zagrać go możecie, jeśli podczas rejestracji skorzystacie z naszego kodu promocyjnego Superbet. Instrukcję udziału w takiej promocji znajdziecie z resztą poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Hiszpanii z Albanią.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Reprezentacja Hiszpanii w dwóch pierwszych meczach Euro 2024 pokazała się z kapitalnej strony i zgarnęła po 3 punkty w starciach z Chorwacją i Włochami! Na papierze albańska ekipa jest zdecydowanie słabsza i wszystko wskazuje na to, że La Furia Roja ponownie okaże się zwycięska! Polecam zatem skorzystać z kursu 100.00 w Superbet dla nowych graczy, jak i sprawdzić nasze wszystkie typy na Euro 2024. Powodzenia!

Analizę i typy na Albania – Hiszpania znajdziesz już na Zagraniu!

Typerze! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewny co do działania promocji, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze