Albania – Hiszpania: bonus 300 zł za wygraną wybranej drużyny w STS!

W najbliższy poniedziałek odbędzie się ostatnia seria gier w grupie C, a o pierwszą lokatę powalczy Hiszpania, która zmierzy się z Albanią! Obecnie w STS możecie obstawić triumf La Furia Roja i za trafiony zakład tego rodzaju zdobyć aż 300 PLN bonusu! Wszystko o takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście – zapraszam więc do sprawdzenia.

baner STS na Albania - Hiszpania

Jeżeli nie macie jeszcze konta u operatora STS, to przy okazji meczu Albania – Hiszpania nadarza się doskonała wręcz szansa na jego założenie! Jeśli podczas rejestracji skorzystacie z naszego kodu promocyjnego STS, to będziecie w stanie obstawić zwycięstwo Hiszpanów lub Albańczyków i zgarnąć 300 PLN bonusu!

  1. Rozpocznij rejestrację w STS z linku -> https://zagranie.com/goto/sts/?profile=Offers&subprofile=promo1
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu ZAGRANIE300.
  3. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN.
  5. Zagraj kupon SOLO lub AKO z zakładem na wygraną Albanii lub Hiszpanii (typ 1 lub 2 z oferty prematch).
  6. Jeśli wybrana przez Ciebie reprezentacja wygra, STS wypłaci Ci aż 300 PLN w formie bonusu!
  7. Powodzenia!

Oczywiście zdecydowanymi faworytami omawianego spotkania są zawodnicy z Hiszpanii, którzy zdołali pokonać zarówno Chorwację, jak i Włochy, nie tracąc w tych dwóch potyczkach ani jednej bramki! Albania ma na ten moment 1 zdobyty punkcik, a standardowe mnożniki na triumf Hiszpanii wynoszą maksymalnie 1.50. Polecam skorzystać więc z promocji od STS i dać sobie szansę na zdobycie 300 PLN bonusu. A w wolnej chwili możecie spojrzeć na nasze analizy i typy na Euro 2024. Powodzenia!

Na Zagraniu znajdziecie analizę i typy na Albania – Hiszpania!

W artykule przedstawiony został wyłącznie skrócony opis akcji promocyjnej bukmachera STS. W przypadku niejasności lub wątpliwości, zerknij koniecznie na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze