Już w niedzielę, 22.05.2022, zakończy się kolejny sezon piłkarski. Do rozegrania została m.in. ostatnia kolejka Premier League, w której Manchester City o godzinie 17:00 podejmie Aston Villę. Jeżeli Obywatele tutaj się potkną, to mogą stracić mistrzostwo kraju, więc tylko zwycięstwo się dla nich liczy. Superbet ma bonus w postaci kursu 100.00 na wygraną City, o czym więcej przeczytasz niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100 na City!

Przed nami 38 kolejka Premier League, w której Manchester City podejmie Aston Villę na własnym stadionie. Obywatele dalej muszą walczyć o utrzymanie fotelu lidera, bo na kolejkę przed końcem mają 90 punktów, co daje im tylko jedno oczko przewagi nad drugim Liverpoolem. Jeżeli tutaj stracą punkty, to jest szansa, że przegrają mistrzostwo kraju, co byłoby blamażem. City na pewno więc podejdzie do tego starcia niezwykle zmotywowane.

Superbet ma bonus przygotowany specjalne na to spotkanie. Jest to kurs 100.00 na wygraną Manchesteru City. W jaki sposób można zagrać zakład z takim kursem? Jest to bardzo proste, ale zanim przejdziemy do szczegółów, to jeszcze kilka zdań o rejestracji. Aby wziąć udział w akcji musisz mieć założone konto. Jak go jeszcze nie masz, to zarejestruj się klikając ten przycisk:

Dzięki rejestracji z powyższego przycisku dostaniesz bonusy na start i będziesz mógł z nimi dalej grać. Kolejne kroki, jakie powinieneś zrobić, to:

  1. Upewnienie się, że konto zostało założone w dniach 19.05-22.05
  2. Wpłacenie min. 50 PLN na konto gracza
  3. Zagranie singla na zwycięstwo City w meczu z Aston Villą
  4. Stawka to min. 2 PLN

Jeżeli Manchester City wygra, to dostaniesz dodatkowo 200 PLN bonusu, którym jeszcze musisz obrócić, żeby móc go wypłacić. Należy to zrobić trzykrotnie w ciągu siedmiu dni na kuponach z kursem 1.80 lub większym. W przypadku zakładów AKO każda z propozycji powinna mieć mnożnik na poziomie 1.30 lub większym. Kupony anulowane lub takie, na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze