W trakcie poprzedniej przerwy na reprezentację typowałem 6 meczów z niższych lig. 5 z nich okazało się skutecznych, dzięki czemu profit wyniósł 151 PLN. Liczę, że kolejna przerwa okaże się co najmniej równie udana. Tym razem przyjrzałem się 3 meczom z III Ligi dzięki czemu możemy wygrać aż 355 zł! Czy mecze niższych lig po raz kolejny okażą się dla mnie dobrym rozwiązaniem? Zapraszam do lektury!

Pierwszy zakład w ForBET bez ryzyka do 50 PLN + powiększony bonus od depozytu 2050 PLN + 20 PLN Typomania!

Kod promocyjny: 2120PLN

Kod promocyjny: 2120PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ursus Warszawa vs Sokół Aleksandrów Łódzki

Naszą przejażdżkę po trzecich ligach rozpoczniemy od grupy I, w której dokładniej przyjrzałem się meczowi, który będzie miał miejsce w Warszawie. Na stadion dołującego Ursusa przyjedzie druga siła tej ligi, czyli Sokół Aleksandrów Łódzki. Samo to zdanie powinno Wam wskazać to na kogo postawię w tym meczu.

W 1. kolejce poprzedniego sezonu lepszy okazał się Sokół, który wygrał 2:0, a na wiosnę zobaczyliśmy remis 1:1. Może i nie ma co patrzeć na poprzedni sezon, ale wydaje mi się, że te wyniki potwierdzają to, o jakie cele grają obie ekipy. II Liga jest marzeniem Sokoła. W poprzednim sezonie skończyło się drugim miejscem, czyli tym samym, jakie jest obecnie. Widać, że ta drużyna mierzy wysoko i będzie chciała pokonać broniącego się przed spadkiem Ursusa.

W teorii powinno być to łatwe zadanie, ponieważ drużyna z Warszawy znajduje się obecnie w dołku. 4 ostatnie mecze to tylko 2 remisy i 2 porażki, a dodajmy, że rywale nie byli z najwyższej półki. Czy będący w takiej formie Ursus będzie w stanie obronić się przed lecącym bardzo wysoko Sokołem?

Co obstawiać?

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Aleksandrów Łódzki, który już kilka sezonów z rzędu jest zamieszany w walkę o awans do II Ligi. Jednak osobiście nie mam stuprocentowej pewności co do zwycięstwa tej drużyny, a potwierdza to wysoki kurs na zwycięstwo. Tym samym zabezpieczę się tym, że w przypadku remisu otrzymamy zwrot. Sokół przegrał jak na razie tylko jeden mecz i nie wierzę, żeby przegrał ze słabo grającym Ursusem. Jednak oba zespoły zremisowały w tym sezonie już czterokrotnie. Te elementy powodują, że decyduję się właśnie na taki typ.

Nasz typ: 2 (remis=zwrot)

Kurs: 1.65

Baner - skubiemy bukmachera

Bałtyk Koszalin vs Mieszko Gniezno

Czas udać się nad morze i przyjrzeć się starciu Bałtyku z Mieszkiem. Moim zdaniem ten mecz jest najbezpieczniejszym typem, jaki dzisiaj dla Was przygotowałem. Zobaczymy w nim pojedynek zespołu z Koszalina, który boryka się z licznymi problemami, z bardzo dobrze grającą drużyną z Gniezna.

Czy Mieszko gra o awans? Na to pytanie nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, ale suche liczby pokazują, że obok Stężycy i Kalisza jest to najlepsza drużyny II grupy III Ligi. Mieszko strzela sporo bramek – ponad dwie na mecz, i mało traci – mniej niż jedną na spotkanie. Do tego jest to drużyna, która jak na razie odniosła najwięcej zwycięstw spośród wszystkich drużyn (9 w 11 meczach).

Rywalem wicelidera tabeli będzie zespół z Koszalina, w którym nie wjedzie się najlepiej. Wewnętrzna sytuacja klubu nie jest idealna, a to po części przekłada się na ostatnie wyniki. Wysoka porażka z Kaliszem, bezbramkowy remis ze Starogardem i porażka w derbach z Gwardią. Te wyniki mówią same za siebie. Z 9 zdobytymi bramkami Bałtyk jest drugą najgorszą ofensywą w lidze. Nie wierzę, żeby dzisiaj coś uległo poprawie.

Co obstawiać?

Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Mieszka będzie sporą niespodzianką. Drużyna z Gniezna mierzy bardzo wysoko, gra dobry futbol i jest w dobrej dyspozycji. Z kolei Bałtyk to drużyna znajdująca się w naprawdę sporym kryzysie. Oczywiście w piłce wszystko jest możliwe, ale w tym meczu faworyt jest zdecydowany i nie wydaje mi się, żeby Mieszko miał dzisiaj jakieś problemy. Jest jeszcze jeden ważny aspekt – ostatnio 3 razy obstawiłem zwycięstwo zespołu z Gniezna i za każdy razem trafiłem 😉 Oby ta seria się utrzymała.

Nasz typ: 2

Kurs: 1.65

Polonia Środa Wielkopolska vs Grom Nowy Staw

Na koniec zajrzymy jeszcze na Wielkopolskę, a konkretnie do Środy Wielkopolskiej, gdzie przyjedzie zespół z Nowego Stawu. Sama podróż nie będzie przyjemna dla Gromu, bo do przejechania jest ponad 300 kilometrów, a mecz będzie dla beniaminka tej ligi jeszcze trudniejszy. Jeśli Grom nie chce z tego wyjazdu wracać na tarczy, musi wspiąć się na wyższy poziom, ale pytanie brzmi czy jest to w ogóle możliwe?

Beniaminek nie ma jak na razie łatwego życia. 11 meczów, tylko 1 zwycięstwo i 6 porażek – taki start może podłamać każdą drużynę. Trzeba jeszcze dodać, że z 23 straconymi bramkami, Grom jest najgorszą defensywą w lidze. Jedyna rzecz jaka mogłaby przemawiać za Gromem to fakt, że gospodarz dzisiejszego meczu wygrał na swoim stadionie tylko 2 z 6 meczów. Jednak pomimo tego to Polonia jest zdecydowanym faworytem, który powinien unieść ciężar tego meczu.

Zespół ze Środy Wielkopolskiej zakończył poprzedni sezon na 6. miejscu w tabeli i w 24 meczach zgromadził aż 60 punktów. Jest to naprawdę dobry wynik, ale nie może on zaślepić zawodników tej drużyny. Start obecnego sezonu nie jest w pełni udany, ale pomimo tego strata do 6. miejsca wynosi tylko 4 punkty. Dzisiejszy mecz Polonia potraktuje bardzo poważnie i zrobi wszystko, żeby zgarnąć komplet punktów. Oby tak właśnie się stało.

Co obstawiać?

Jakiś czas temu nie doceniłem Środy Wielkopolskiej i mocno się na tym przejechałem, bo był to mój jedyny nietrafiony typ na niższe ligi. Tym razem nie chcę popełnić tego błędu i zaufam tej drużynie. Polonia wydaje się być dużo solidniejszą drużyną, która po cichu może poprawić sukces z poprzedniego sezonu. Ale do tego potrzebne jest zwycięstwo nad beniaminkiem, który jak na razie odniósł tylko jedno zwycięstwo. Grom Nowy Staw będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie, ale punktów powinien raczej szukać w innych meczach.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.50

Jeśli szukasz informacji o bonusach w ForBET znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!