Wielu kibiców Valoranta czekało na ten czas, no bo właśnie jesteśmy świadkami pierwszych mistrzostw świata w tę grę. MŚ zostały zorganizowane już zaledwie po 1,5 roku od premiery gry. Wczoraj obserwowaliśmy w grze m.in. Fnatic, które sprawiło niespodziankę, wygrywając swój mecz, a nam zapewniając wygrany kupon o 210 PLN. Dzisiaj typujemy m.in. spotkanie Polaków z Acend. Ci zmierzą się z Keyd Stars. Do tego dorzucamy agresywny typ na Liquid.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KRU Esports – Team Liquid: typy, kursy i zapowiedź meczu (02.12.2021)

Początek Valorant Champions 2021 okazał się dla nas bardzo przyjemny. Głównie ze względu na fakt, że trafiliśmy kupon, a europejska formacja się świetnie zaprezentowała. W czwartek będziemy świadkami kolejnych trzech meczów, ale z tego dnia na kupon leci tylko jedna propozycja. Druga będzie z piątkowych rywalizacji, gdzie Acend zmierzy się w nich z Keyd Starts. Do tego starcia jednak jeszcze wrócimy, a najpierw przyjrzyjmy się dwóm ekipom, które robią dobre wrażenie. Po jednej stronie serwera dzisiaj stanie KRU Esports, a po drugiej Team Liquid. Europejska ekipa jest tutaj bardzo mocnym faworytem. Nie dziwi nas to specjalnie, no bo w końcu Liquid to jeden z głównych faworytów do wygrania całych mistrzostw świata.

KRU Esports natomiast jest raczej kopciuszkiem, chociaż przyszło nam już oglądać tę ekipę na VCT Masters Berlin. Tam w ostatnim swoim spotkaniu Chilijczycy przegrali na G2 Esports 0:2, ale ostatecznie i tak wywalczyli awans na mistrzostwa świata. Ich ostatnie pięć starć, to trzy zwycięstwa oraz dwie porażki. Dla porównania Liquid wręcz zmiażdżyło rywali w każdym z pięciu ostatnich starć. Ewidentnie widać, że Scream i spółka odnaleźli styl gry, jaki chcą prezentować i świetnie się w nim czują.

Kursy na wygraną
LVbet
8.00
KRU
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
LVbet
1.o4
Team Liquid
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co typuję?

Mecz KRU Esports – Team Liquid będzie jak starcie Dawida z Goliatem. Liquid przecież imponuje swoją formą i regularnie ogrywa rywali. Wygrało każde z ostatnich pięciu starć, tracąc tylko jedną mapę w tym czasie i jednocześnie ogrywając Acend 3:1, a TENSTAR i Fnatic po 2:0. Gołym okiem więc widać, że różnica w umiejętnościach obu ekip jest duża. Trzeba jednak pamiętać, że na MŚ może się sporo zdarzyć. Pomimo tego ScreaM i spółka wyglądają na tak silnych, że powinni tutaj bez problemu zgarnąć komplet punktów, wygrywając nawet z handicapem rund i to będzie właśnie nasza propozycja. Przy okazji sprawdź również nasze inne typy na esport!

LVbet
Team Liquid wygra pierwszą mapę z handicapem rund -6.5
baner grupa zagranie 41 tys

Acend – Vivo Keyd: typy, kursy i zapowiedź meczu (03.12.2021)

Pod lupę bierzemy również mecz Polaków. Acend w składzie z zeekiem oraz starxo na start rozgrywek zmierzy się z Keyd Stars. Trzeba postawić sprawę jasno: Acend jest bardzo mocnym faworytem i mając takie gwiazdy w składzie, jak cNed, czy starxo, po prostu musi tutaj zgarnąć komplet punktów. Mając jedną z najlepszych Jett na świecie w składzie trzeba to wykorzystywać i szybko budować przewagę nad rywalami. Turek wykręcił w ostatnich trzech miesiącach rating na poziomie 1.30, czyli dość wysoko.

Patrząc na to, że mierzył się zazwyczaj z takimi rywalami, jak Team Liquid, Giants Gaming, Gambit Esports, czy Movistar Riders, ta liczba robi wrażenie. Ogólnie Acend przed awansem na mistrzostwa świata wyglądało świetnie. Pięć ostatnich spotkań to cztery wygrane i jedna porażka. Drużynie Polaków nie udało się jedynie pokonać Team Liquid, z którym przegrało 1:3. Trzeba jednak pamiętać, że tam KAŻDA mapa była niezwykle zacięta i zadecydowały dosłownie drobne detale.

Kursy na wygraną
LVbet
1.11
Acend
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
LVbet
5.50
Vivo Keyd
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co typuję?

Dla porównania Vivo Keyd ma zaledwie trzy wygrane na pięć ostatnich meczów. Porażkę zanotowało ze swoim bezpośrednim konkurentem regionalnym, czyli KRU Esports. Największą gwiazdą tej ekipy jest heat, ale czy to się przełoży na to, że sprawi problemy Acend? Może się okazać, że tak będzie, ale na koniec i tak zeek oraz spółka powinni wygrać. Nie zmienia to jednak faktu, że tutaj stawiamy na to, iż zobaczymy co najmniej 18.5 rundy.

LVbet
+18.5 rundy na pierwszej mapie

kupon na valoranta w lv bet

Zdjęcie: PressFocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze