Wielkimi krokami zbliża się High League, pierwsza gala nowej federacji Malika Montany. Podczas niej w oktagonie zobaczymy kilka głośnych nazwisk, a niewątpliwie wśród nich są Kuba Nowaczkiewicz i Przemek “Kolar” Kolarczyk. Starcie tych dwóch zawodników może być bardzo ciekawe i niżej przygotowaliśmy przegląd typów i kursów, a także zapowiedź samej walki!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kuba Nowaczkiewicz – Przemek “Kolar” Kolarczyk: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie

W ten weekend jedną z głównych atrakcji w świecie sportów walki będzie gala High League. Rozgłos wokół niej jest duży i Malik Montana postawił na głośne nazwiska, takie jak właśnie Kuba Nowaczkiewicz, czy Przemek “Kolar” Kolarczyk. W Fortunie, która ma dostępne na wyłączność zakłady, można już znaleźć ciekawe typy i zakłady bukmacherskie. Przygotowaliśmy więc zapowiedź i analizę tej walki, bowiem tutaj możemy być świadkami dobrego widowiska. Kuba Nowaczkiewicz ma już doświadczenie w sportach walki, ale teraz głównie skupia się na rozwijaniu jako twórca internetowy. W ostatnim czasie coraz częściej pokazuje się w towarzystwie Tromby, jednego z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju i członka Ekipy.

High League: kursy, typy, zakłady bukmacherskie —-> sprawdź nasz tekst o pozostałych walkach podczas High League!

Nowaczkiewicz jako jeden z nielicznych na pierwszej gali High League będzie mógł pokazać nieco większe umiejętności. W końcu w przeszłości miał doświadczenie w sportach walki, a do tego starcia przygotowuje się od wielu miesięcy, co mogliśmy zaobserwować po materiałach z treningów. Fortuna jasno wskazuje, że Nowaczkiewicz to faworyt, co widzimy po kursach na 1/2, które znajdziesz niżej. Ale co jednak możemy powiedzieć o Kolarze? Nie jest to w końcu nikomu nie znany zawodnik, a Tik Toker. Widać jednak po nim, że nie ma takiego doświadczenia i np. przy face to face nie miał pojęcia jak się zachować.

1/2
Fortuna
1.15
Nowaczkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.73
Kolarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kuba Nowaczkiewicz – Przemek “Kolar” Kolarczyk: zapowiedź i analiza walki

Jak widzimy po samych kursach, Nowaczkiewicz to faworyt. Jednak trzeba pamiętać, że jest to gala freak fightowa, a co za tym idzie, podczas niej zobaczymy różne rzeczy, w tym niespodzianki. Dlatego też jak nie masz jeszcze konta w Fortunie, to załóż je z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu galę High League będziesz mógł obstawić bez ryzyka do 600 PLN! Niżej załączymy specjalną instrukcję jak to zrobić.

Wracając do samej walki Nowaczkiewicza z Kolarem, to nie wiemy, o której dokładnie się zacznie, ale sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Doświadczenie jest po stronie Nowaczkiewicza, a co wnosi do walki Kolarczyk? Jeżeli chodzi o same umiejętności, to niezbyt dużo. Znany jest jako początkujący twórca, aktor i model. Trenuje w klubie Berserkers Team Bielsko – Biała, a jego trenerem jest Patryk Chrobak. To jednak jego początki więc tutaj trudno spodziewać się, żeby był w stanie zaskoczyć. Proponowany przez nas typ to zatem zwycięstwo właśnie Kuby Nowaczkiewicza.

Instrukcja jak zdobyć 600 PLN bez ryzyka:

  1. Kliknij nasz baner u góry
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wypełnij wszystkie informacje
  4. Dokończ rejestracje
  5. Wpłać depozyt
  6. Obstaw kupon na High League!

Zaloguj się aby dodawać komentarze