Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel: typy i kursy bukmacherskie – więcej o tym piszemy niżej. Nowaczkiewicz walczył już podczas High League 1 i High League 2, gdzie był znacznie lepszy od rywali. Teraz na czwartej gali tej federacji zmierzy się Czaro. Ten ma pierwsze doświadczenie w oktagonie, więc starcie tych Panów będzie na pewno dość interesujące.

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Zarejestruj się w Fortunie i obstawiaj walkę Nowaczkiewicza z Czaro bez ryzyka!

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, typy na walkę

Typy na Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel są o tyle interesujące, że widzimy bardzo dużą dysproporcję w samych mnożnikach oraz szansach obu zawodników. Nowaczkiewicz zdaniem bukmacherów jest mocnym faworytem. Warto jednak podkreślić, że kolega Tromby ma nie tylko lepsze warunki fizyczne, ale także większe doświadczenie. Potrafi sobie też radzić z presją, co pokazał m.in. podczas rundek i telefonów od publiczności na High League 2.

Zanim przejdziemy do omówienia typów na Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel i samej zapowiedzi tej walki, to zobacz jeszcze, jakie są nasze propozycje na High League 4! Te zakłady możesz połączyć w jeden duży kupon u bukmachera Fortuna, a do tego rejestrując się z kodem ZAGRANIE grasz bez ryzyka do 600 PLN!

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, zapowiedź walki

Kuba Nowaczkiewicz wcześniej nie miał specjalnie dużego konfliktu z Czaro, ale podczas konferencji przed High League 4, Nykiel nie popisał się wiele razy inteligencją i bezpardonowo, w głupi sposób atakował kolegę Tromby. Sam konflikt regularnie podsycał właśnie drugi z tych zawodników. Kuba Nowaczkiewicz na pewno jest mocnym faworytem, ale musi uważać, żeby nie zlekceważyć swojego rywala. W końcu o to może być dość prosto, a przynajmniej tak się wydaje, gdy popatrzymy na warunki fizyczne obu Panów.

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.16
Nowaczkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.88
Czaro
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, kto wygra walkę?

Kuba Nowaczkiewicz przy Czaru Nykielu wygląda jak prawdziwy fighter, a przecież dobrze wiemy, że to “zwykły freak”. Kolega Tromby na konferencjach był znacznie pewniejszy siebie, co też powinno przełożyć się na determinację, którą zobaczymy ze strony obu Panów w oktagonie. Kuba niewątpliwie jest tutaj faworytem, co widać zresztą po kursach, ale są lepsze typy na walkę Nowaczkiewicz – Czaro niż 1/2.

Typy na Kuba Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel

Jeżeli chodzi o inne typy na walkę Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, to jako główny zakład, który tutaj polecamy, proponujemy Ci +1.5 rundy. Nowaczkiewicz ma wiele argumentów po swojej stronie, ale raczej nie znokautuje rywala od razu w pierwszej rundzie, chociaż takiego scenariusza nie wykluczamy. Bliżej nam jednak do zdania, że pojedynek tych zawodników NIE zakończy się decyzją o wygranej na punkty lub przez techniczną decyzję sędziego.

Fortuna
1.31
Walka zakończy się na punkty lub przez decyzję - NIE

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze