Gdzie oglądać walkę Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel? O takich informacjach piszemy w poniższym tekście, dowiecie się również z niego gdzie odbywa się transmisja na żywo oraz stream online. Nowaczkiewicz zmierzy się z Czaro w okolicach godziny 21:30. Kto wygra ten pojedynek i udowodni, że zasługuje na kolejne walki w tej federacji?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz bonusy powitalne!

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, gdzie oglądać?

Już dzisiaj odbędzie się starcie pomiędzy dwoma domami youtuberów. Kuba Nowaczkiewicz trzymający się dość mocno z członkami Ekipy zmierzy się Czarem Nykielem należącym do TeamX 2. Walka ta odbędzie się w ramach czwartej gali High League, która odbywa się na Śląsku na Arenie Podium w Gliwicach. Całe wydarzenia ma rozpocząć się o godzinie 20:00. Obaj panowie mieli już do czynienia z walkami. Nowaczkiewicz to faworyt, ale swoje argumenty, które opisaliśmy możecie zobaczyć w tym tekście, będzie musiał jeszcze przekuć w zwycięstwo.

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, godzina walki

Starcie Kuby Nowaczkiewicza z Czaro prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 21:30 w sobotę, 16.09.2022. Będzie to czwarta walka w kolejności tego wydarzenia, dlatego opóźnienia przy tym pojedynku się nie spodziewamy.

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel w TV? Niestety żaden z kanałów telewizyjnych nie pokazuje tego pojedynku. Zamiast tego masz możliwość skorzystania z platformy PPV proponowanych przez włodarzy High League.

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Niestety High League tak samo jak FAME MMA nie udostępnia pojedynków swoich zawodników na YouTube. Jedyna możliwością zobaczenia tego pojedynku jest wykupienie PPV.

Stream z walki Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel

Stream online z walki Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel będzie dostępny w systemie PPV od High League. Dostęp możesz wykupić na stronie internetowej federacji. Zalecamy wykupić dostęp do gali trochę wcześniej aby nie martwić się później przeciążonym systemem, który może utrudniać dostęp do platformy.

Kuba Nowaczkiewicz – Czaro Nykiel, analiza walki

Kuba Nowaczkiewicz niemal pod każdym kątem wygląda lepiej niż Czaro Nykiel. To sprawia, że naturalnie jest tutaj faworytem, gdyż więcej się przygotowywał i ma lepsze warunki fizyczne.

FAQ

Gdzie obejrzeć walkę Nowaczkiewicz - Czaro?

Stracie pomiędzy Nowaczkiewiczem a Czaro możecie obejrzeć na oficjalnej stronie High League, poprzez zakupienie PPV.

O której godzinie rozpocznie się gadała High League 4?

Rozpoczęcie gali zaplanowane zostało na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze