Kod promocyjny na High League 4 daje dostęp do specjalnej oferty bukmacherskiej. Dzięki temu będziesz mógł postawić kupony na galę za darmowe środki lub z ubezpieczeniem stawki. To wyjątkowa okazja, bo oznacza ona, że grając na koszt bukmachera możesz osiągnąć zyski. Jaki kod wpisać, żeby cieszyć się z najwyższych bonusów? Sprawdź ekskluzywną promocję w zakładach bukmacherskich Fortuna.

high league 4 artur szpilka

High League 4 kod w Fortunie

Szukasz kodu na najwyższe bonusy przed High League 4? To gala, która budzi duże zainteresowanie, bo będziesz mógł obstawić na niej obstawić starcie Natsu vs Lexy Chaplin czy Artur Szpilka vs Denis Załęcki. Wybierając kod promocyjny w Fortunie odbierzesz kilka bonusów, dzięki którym wytypujesz walki bez ryzyka lub za darmo.

Fortuna to jeden z partnerów High League. Jeśli chodzi o bukmacherów, to tylko u tego operatora możesz zrealizować kod na bonusy powitalne. To kolejna istotna wiadomość – kod promocyjny może być użyty tylko przez nowych użytkowników. To oferta, która jest powiązana z rejestracją konta na stronie efortuna.pl. To właśnie w trakcie tego procesu możesz aktywować kod przed High League 4.

Kod promocyjny High League 4

Nie masz konta w Fortunie? W takim razie możesz rozpocząć rejestrację u tego bukmachera w celu odebrania kodu promocyjnego!

Kod na High League 4

Skorzystanie z kodu gwarantuje najwyższe bonusy bukmacherskie na High League 4. Jak aktywować kod? Po przejściu do rejestracji u bukmachera Fortuny będziesz musiał wypełnić formularz składający się z takich danych jak: imię, nazwisko, adres e-mail czy numer PESEL. Obok tych informacji możesz wprowadzić też kod promocyjny. Uzupełnienie tego pola pozwoli ci odebrać specjalne bonusy na galę.

W miejscu zatytułowanym “kod promocyjny” wpisz hasło: ZAGRANIE. To kod, który działa dla wszystkich nowych klientów Fortuny. Rejestracji z naszym kodem dokonasz na stronie efortuna.pl, jak i mobilnej aplikacji na iOS/Android.

high league 4 kod

Po utworzeniu konta w Fortunie możesz przejść do odbioru bonusów za kod. Co otrzymasz w ramach tej oferty?

  • Darmowy zakład 30 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Bonus 50% do 200 zł

Bonusy za High League 4 kod promocyjny

Wpisany kod do formularza Fortuny pozwoli ci skorzystać z kilku gratyfikacji przed galą. Jeśli zweryfikujesz dane osobowe tj. wyślesz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, to otrzymasz freebet o wartości 20 zł. To nie koniec promocji, bo dodatkowo do pierwszej wpłaty przyznawany jest zakład bez ryzyka. Na czym polega ten bonus? To nic innego jak ubezpieczenie stawki przed porażką. Działa to tak, że jeśli postawisz kupon na High League, a on okaże się przegrany, to Fortuna zwróci ci utraconą stawkę. Cashback będzie wynosił maksymalnie 600 zł, ale przed wypłatą trzeba go obrócić x1 w dowolnych zakładach.

Z pierwszą wpłatą obowiązuje też drugi bonus freebet za kod, czyli 10 zł. To oznacza, że wykonując depozyt otrzymasz zakład bez ryzyka i darmowy zakład. A co najlepsze – po drugiej wpłacie zgarniesz z kolei dodatkowe 50% do 200 zł.

Na High League 4 kod promocyjny obowiązuje tylko w Fortunie. Na Zagranie.com znajdziesz specjalne oferty do pozostałych bukmacherów, ale walki High League 4 możesz obstawić tylko w Fortunie. Dlatego, jeśli chcesz typować ze specjalnymi bonusami, to powinieneś to zrobić właśnie u tego bukmachera.

W Fortunie kod może być użyty tylko przez tych klientów, którzy do tej pory nie posiadają zarejestrowanego konta u tego bukmachera. W przeciwnym razie promocja nie zadziała.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny na High League 4?

Kod promocyjny na obstawianie High League 4 to: ZAGRANIE.

Gdzie wpisać kod na High League 4?

Kod na bonusy możesz aktywować u bukmachera Fortuna.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze